Pereiti prie turinio

ferozos problemos


guzikas

Rekomenduojami pranešimai

tai va, turiu 94 feroza...

kazkas netvarkoj su priekiniais ratais, ijungus 4 wd panelei indikatorius uzsidega o priekiniai ratai neisijungia. dar vaziuojant is priekiniu ratu girdis kazkoks tai klaksejimas. nusprendziau kad parejo automatiniai habai. gal kas su panasiom problemom susidure, tai pataisykit mane jei klystu. o klausimelis toks - ar imanoma automatinius habus pakeisti i mechaninius. jei galima ir kas nors keite - tai kiek mazdaug suplojo???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje niekaip nenusiperku mechaninių habų Grui, nes niekas neveža, nes gi visi gali pasichaltūrinti, pachimičyti - sukišti varžtus ar dar kažką.

Lt offroadas (kaip ir visas autosportas) gaili investicų, o po to bijo kaimynų latvių ir kitų, o paskui kalba apie evakuaciją per varžybas per 6 valandas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

buvo tokia problema. pasikeiciau i mechaninius AVM hubus. kaina 900lt.

pirkau "laumkely", laukt teko 2 savaites. dabar labai patenkitas, nes MECHANIKA - TIKRIEMS VYRAMS.

:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo tokia problema, Feroza 91 m. su automatiniais HUBais. Nupirkau Maskvoj uz 600 lt komplekta nauju mechaniniu ir pakeiciau pas meistra, problema nebeegzistuoja.

Tiesa, idomu, bet Maskvoj nesvarbu kokius HUBus pirksi - kaina ta pacia - 200 baksu.

Nuoroda:

http://www.off-road-shop.ru/product_inf ... 80d34937e6

 

Sekmes, jeigu kas gali paskambinti 69805680

 

Tiesa, Ozo g. pasiule po menesio ir uz 1000 lt. Biznis....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nevarykit tik ant lt prekeivių - jei patys vežasi iš gamintojo, tai jie neturi tokių nuolaidų kaip RU besivežantys konteineriais....

nors ir pats buvau kauno tiekėjų išdurtas - remkomplektinis KITas iš USA man kainavo su atskraidinimu per 4d. 1200, lt, o vos nesumokėjau 2000, lt pralaukęs 2 mėnesius....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, turiu 94 feroza...

kazkas netvarkoj su priekiniais ratais, ijungus 4 wd panelei indikatorius uzsidega o priekiniai ratai neisijungia. dar vaziuojant is priekiniu ratu girdis kazkoks tai klaksejimas. nusprendziau kad parejo automatiniai habai. gal kas su panasiom problemom susidure, tai pataisykit mane jei klystu. o klausimelis toks - ar imanoma automatinius habus pakeisti i mechaninius. jei galima ir kas nors keite - tai kiek mazdaug suplojo???

1. pabandyk, gal tiks mechaniniai nuo daihatsu rocky

2. iš automatinių irgi galima pasidaryti mechaninius (kaina apie 200 lt), gal tik dizainas nelabai grazus, bet patvaru :) jei įdomu, parašyk į PM, duosiu žmogaus aliofoną :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.