Pereiti prie turinio

Pajero meistrai


Petr@s

Rekomenduojami pranešimai

Mane ypac domina susitvarkyti stabdziu sistema, vaziuokle. Profesionalus zvilgsnis - reziume apie mano aparata irgi butu neprosal. Aciu uz pasisakymus. Tiesiog visada svajojau 4x4 taciau noretusi i koki klubeli mitsubishiu, kad susipazinti su zmonem kuriems vairuoti pajero patinka nemaziau nei man

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu aciu, stabdziai kainuos mitsubishiui 400lt, reikia keisti kokias tai ploksteles prie suportu, is kedainiu ryt parves, tada beliks pakeisti stikliuka lempos, praeiti TA ir i bekele, stipriai nelauzant manau problemu kilti neturetu. Tik va dar bijau jungti 4wd del keisto garso kai susuki vaira ir atbuliniu vaziuoji ish leto toks kaukshtelejimas keistas, bijau kad nebutu rasdatke ar kas ten

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Manau, kad tas hubas pas mane vienas ir skleidzia kartais garsa kai stabdai susukes vaire i kaire, labiau tuomet kai i kalniuka vaziuoji, o kur galima ta huba patikrint is sutvarkyt, kokia mazdaug kaina? Ir dar po plovyklos pradejo cypseti man kaip sena spyruokline lova =] Ar reiktu tai salinti, ar tiesiog nekreipti demesio ? =] Kada galima susitikti su kitais pajero vairuotojais, gal renkates taip kur for fun? :?: :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai tikiu kad habas traska jei jis sublokuotas ten nera kam trasket. Pabandyk i koki slapia zoleta kalniuka ivaziuot ir paziuret ar veda priekis ar ne. Jei prikis nesisuka tada istiesu problema habuose (na bent jau nuo ju reiktu pradet tikrint) jei prikis kasasi tada patikrink granatu gumas jei plyse reikes keist granatas. Dar gali butu subyrejes adatinis guoliukas stebulei, ji patikrinsi paklibines pusasi jei jis turi vertikalu laisvuma tex keist adatini.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasasi, nzn, gal tiesiog nekreipti demesio ir laukti kol reiks remontuoti rimtai, ta prasme kol neis pavaziuot, nors realiai manau pigiau kai dar is anksto tvarkai. Dabar man pagrindinis galvos skausmas cypsejimas, nzn ko imtis, stabiliztoriaus gumos tokios sukietije, cypsi ir linges dar gale skleidzia garsus, gal galima kuom apipurksti tas gumas, aliejum tarkim kokiu, kad pasalinti ta cypsincia trinti. Gal kas zino simple way siai problemai ispresti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.