Pereiti prie turinio

Terrano II + ir -


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu naujokas tai prasom nepykt del kvailu klaisimu :D .Ruosiuosi pirkt terrano 2 96 metu dvieju duru 2.7tdi.Taiva butu idomu ka reiketu patikrint pries perkant,kokie minusai,ko labiausiai saugotis.Skaiciau kad 2.7td varikliai neuzmusami bet nieko negirdejau apie 2.7 tdi.Ar brangi eksplotacija?Aciu uz nuosirdziu patarimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujokas tai prasom nepykt del kvailu klaisimu :D .Ruosiuosi pirkt terrano 2 96 metu dvieju duru 2.7tdi.Taiva butu idomu ka reiketu patikrint pries perkant,kokie minusai,ko labiausiai saugotis.Skaiciau kad 2.7td varikliai neuzmusami bet nieko negirdejau apie 2.7 tdi.Ar brangi eksplotacija?Aciu uz nuosirdziu patarimus.

 

pirmiausia varyk ta automobili i auto servisa ir ten patikrink variklio stovi bei pakaba, varikliai tikrai laiko gerai ir retai kada sutiksi uzdrozta..., pagrindine beda kebulas bei rudys, patikrink priekinius posparnius, ypac kebulo detliu sujungimo siules, taip pat servise, kai bus pakeltas ant pakelejo, patikrink dugno stovi po galinemis sedynemis. Aisku atkreipk demesi i priekinio tilto stovi, patikrink, ar jis isijungia, pavaziuok su ijungtu tiltu ant paletintojo ir patikrink ant posukio granatu stovi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu nuvaryt i serviza nesigauna nes jis randasi ne lietuvoi,kad nedaustas tai tikiu kaip sako nes perku is bankrotovusios imones.Seip dar butu labai idomu ar su juo smagu vaziuoti autostradoi,nes neseniai teko is svedijos parvaziuot su 2006 metu Santana ps-10 (kas tokio nezino :) tai cia tipo land roveris tik ispanijoi pagamintas ir visiskas sudas) tai autostradoi toks diskomfortas kad ui ui ui i vaziuoja tik 140 km/h nors masina nauja ir varikliuas 2.8 tdi iveco stovi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu su terranu tai tikrai nepalakstysi maniskis daugiau 130 nebega o kas liecia variklius tai jie tikrai geri mano motoriukas jau prabeges 295000 ir vis dar bega ir visai puikiai nu kas, slenkscius reikia ziureti ir kaip jau minejo po galine sedyne ziurek grindis nes ten visada dugnas gabalais krenta ir dazniausiai prie sedyniu laikikliu butinai issibandyk greiciu deze ar viskas lengvai jungiasi vaziuojant bandyk isibegejes mazint pavaras ar isimeta ar nedrozia dantraciu po to judant is vietos paklausyk ar nera jokio garso ta prasme ar neatsirades laisvumas razdatkeje sankaba pasitikrink nu o toliau jau kaip ir bet kokia masina perkant. O siaip jei tau reikia auto dideliems atstumams iveikti tai sitas nelabai tinkamas variantas arba tiksliau sakant visai netinkamas jau tada geriau ieskoti koki jeep cherokee automata ar papraste deze ar siaip koki parketini tada manau tiks siam tikslui. Sekmes ieskant :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o apie kuri snekat varikli kad toks dubavotas ,apie TD AR TDI ar jie abu tokie :D

abu panašūs, reikia kilovatus žiūrėt, be to jei nori palakstyt, tai džipas ne tam skirtas, nes jos stabilumas ant kelio prastesnis, o greičio tikrai pakanka, mieste su juo nuo bendro eismo tikrai neatsiliksi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palakstyt megstu bet pirgdamas tokia masina jau bandysiu issigydit :D o del kilovatu tai nezinau kiek jeme, bet internete paziurejus kitas tai suprantu kad jei su interkuleriu tai jis turi kokiu 30 ag daugiau nei paprastas td.
Nu ne 30ag o tik koki 10 proc. Kitas dalykas yra tai kad tu nusiziurejei dviduri tai yra privalumas nes jo mase mazesne tai ir is vietos turetu gerai eiti ir siaip turetu turet galios geresni rezerva nei keturduris nors keturduris man daug grazesnis bet cia jau skonio reikalas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors keturduris man daug grazesnis bet cia jau skonio reikalas

 

Ir man grazesnis keturduris,bet gavosi taip kad pirkau nemates ir galvojau kad keturduris :lol: ,o kai pamaciau nusivyliau aisku dar turejau galimybe ir nepirkt bet kaina labai gera tai blogiausiu atveju jei labai nepatiks parduosiu ir dar kaska uzsidirbsiu. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu jis ta nameli (kur nuotraukoj) pastoviai tampe tai ji reiktu pries perkant atidziau issinagrineti...

 

Nu ne lygtai tampe tas kur sale faros matesi :D bet ka gali zinot.O kaip jusu nuomuone apie L200 2000m galiu dar ir sita nupirk uz protinga kaina tik kad jis labai jau daug pravazeves 280000 km :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o,aplamai tai terranoII tai ne tas aparatas, buvo pagamintas pirmas terranas viskas ok,po to pasipyle gaidynas....be piktumo :wink:

 

II nuo I skiriasi tik kėbulais, o visa kita beveik tas pats, II terane patogesnis kėbulas, sėdynės stovi aukščiau, salono grindys lygios su slenksčiais, labai patogu purvą ar sniegą iššluot tiesiog į lauką , na čia kaip sakant skonio reikalas :roll: , bet man II labiau patinka , nuo 96 m. modeliai eina su cinkuotu kėbulu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is sono pasiziurejus,sustacius du terranus I-II ,skirtumas ziaurus,toks vaizdas kad terranoII ant posukio apvirs,nes labai jau siauras ir viduje vietos visai ne tiek kaip pas I ,vat taip .....

vat reikia pervažiuot su abejais ir tada būtų aišku.....

 

p.s. tai patars kas nors man, ar reikia keist amortikus, jei prastavkės įdėtos 5-6 cm :?::?::?::?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios pas tave problemos,kas tau gali patarti jei ne pats sau,.... sedi i automobili vaziuoji vieskeliu,neleki aisku ir ziuri ar amortikai veikia ar ne,kokie gali buti patarimai tavo automobiliui kito zmogaus nemaciusio nieko...man atrodo tai realiausiais variantas.sekmes :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.