Pereiti prie turinio

del pakripimo


------

Rekomenduojami pranešimai

na pabandziau paversti torsiona ir išsitiesino dabar stovi kaip ir lygiai ir tuo paciu noriu paklausti nuo kokio dzipo man tiktu spiruokles nes i gala ka nors idejus iskart suseda o musso spiruokliu nenoriu nes kiek pastebejau dauguma musso vazineja su nusedusiais galais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pabandziau paversti torsiona ir išsitiesino dabar stovi kaip ir lygiai ir tuo paciu noriu paklausti nuo kokio dzipo man tiktu spiruokles nes i gala ka nors idejus iskart suseda o musso spiruokliu nenoriu nes kiek pastebejau dauguma musso vazineja su nusedusiais galais.

 

Pigiausiai būtų pakeisti į normalų - kitą visureigį B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka tu laikai normaliu visureigiu? nes mano manymu musso tikrai nera prastesnis uz kitus panasios vertes dzipus.

labai klysti .... va kad ir as ... turejau normalu zvereli GR-a, bet kazkaip pakeiciau i oplia montereju.... :pig: sudas visiskas.... cia panasiai kaip lygintum pirsta su by..iu :girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemanau kad jis toks sudas kolkas su juo vazineju beveik metus tai teko tvarkyti is rimtesniu gedimu tik vakumine pompa ir viskas o daugiau nusiskundimu neturiu.o be to nissana manau reiktu lyginti su tokiais dzipais kaip toyota ar daihatsu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienam savo... su Musso suku jau ketverius metelius (apie 70 000 km)... be einamojo remonto atsiradusios problemos - žvakių pakaitinimo relė (100 lt. šrote) ir generatorius (perrinkau), priekiniai stabdžių diskai (vis dėlto 215000km)... ir dar per tingumą (nepašpricavau) užlenkiau priekinį kardaną... nei problemų su užvedimu, nei su vakumais neturėjau (tfu-tfu-tfu...)... nors auto bukoka, bet esu pilnai patenkintas :) be abejo, yra geresnių aparatų, bet tai nereiškia kad tik Musso yra šūdas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.