Pereiti prie turinio

Nusiziurejau N.T 2, pakomentuokit


Rekomenduojami pranešimai

tai as irgi perziurejau kitus variantus ir kazkaip itartina pasidare

 

idomu butu zinot kame bajeris :rolleyes:

Kame bajeris,taip is kart gali ir nesuprast.Gal i varikli ,,daktaro,, privaryta,kol nepakeisi tepalu,nesuzinosi,gal benzo ryja 20ltr.,

kol nepavazinesi,nesuprasi,o diagnostika gali jokios klaidos ir nerodyti.Ir siaip 2,4 variklis silpnokas,ant dvidurio dar,dar,o ant

keturdurio visai nekas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin ar verta man ji vaziuot ziuret?

seip del daktaro manau aisku bus i shiupa paziurejus, o del ryjimo tai gal sutvarkoma?

seimininkas sake kad vienas hub'as durnioja

o taip pasake: atvaziuok praleksi - smagi masina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai cia neramintu kebulas, ar nebus susivarzes ar po smugio deformuotas, gal suvedimas nepasidaro... is nuotrauku sunku pasakyt.

 

sveiki,

 

nusiziurejau autogide toki nissana

 

Nissan Terrano 2 - 1998

 

regitros duomenimis - 1997 metu, lietuvoj vienas savininkas

 

gal kas nors galetu pakomentuot, ko galima tiketis is sios masinos, kur atkreipti demesi apziurint, vaziuojant?

 

isanksto dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vazineju su 2,4 4 durys ir motoras laiko ir galios uztenka ir 12l telpu su galu varomu :P

Tai cia trasoi ir vaziuojant iki 100km/h,ar mieste,nes pas mane dviduris trasoi valgo 12ltr.,o po miesta per salcius 19-20ltr. :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia gal ir ne į temą, bet mane visi gąsdino, kad su savo NP 3.3td be 15 - 20ltr. neišsisuksiu. Pamatavau - galu varomu 100km sunaudojau 10ltr. Pakatūškėse kolegos su gr 2.8 vidutiniškai 30ltr, aš 20ltr.Taip kad mano nuomone su galingesniu varikliu tokio pačio svorio mašina ryja mažiau, o važiuoja geriau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia trasoi ir vaziuojant iki 100km/h,ar mieste,nes pas mane dviduris trasoi valgo 12ltr.,o po miesta per salcius 19-20ltr. :angry:

man trasoj 10 l-11l sociai iki 120 km/h gal ir tu nereikia,o per salcius ir su 4wd 15 l per akis-jeigu tiek ryja ziurek visu pirma liamda zonda.Zadu det dujas tai 15l turetu sociai but

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man trasoj 10 l-11l sociai iki 120 km/h gal ir tu nereikia,o per salcius ir su 4wd 15 l per akis-jeigu tiek ryja ziurek visu pirma liamda zonda.Zadu det dujas tai 15l turetu sociai but

Man ir atrodo,kad per daug ryja,neveike liamda zondas,pastaciau veikianti nuo anglo,tolko nulis.Cekas nedega,klaidu kompas nerodo,

kur slieku ieskot.Tiesa ismeciau katalizatoriu,vieni sako del jo nebuvimo gali padidet sanaudos,kiti sako katalizas cia ne prieko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir atrodo,kad per daug ryja,neveike liamda zondas,pastaciau veikianti nuo anglo,tolko nulis.Cekas nedega,klaidu kompas nerodo,

kur slieku ieskot.Tiesa ismeciau katalizatoriu,vieni sako del jo nebuvimo gali padidet sanaudos,kiti sako katalizas cia ne prieko.

jeigu zondas pries katila tai dzin,gali buti temperaturinis dacikas kazkoks, kur stovi nezinau . Jis matuoja variklio temperatura ,bet ne parodymus skideli rodo,pagal ji irgi kompas ziuri kiek kuro uzmest ligtai taip. o koki co pas tave rodo? man honda accord rodydavo 10 riebumo kur tik nebuvau neiks nieko nerado tipo viskas gerai ir ant kompo ir ..tokia ir pardaviau.Gal vel zondas numire.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu zondas pries katila tai dzin,gali buti temperaturinis dacikas kazkoks, kur stovi nezinau . Jis matuoja variklio temperatura ,bet ne parodymus skideli rodo,pagal ji irgi kompas ziuri kiek kuro uzmest ligtai taip. o koki co pas tave rodo? man honda accord rodydavo 10 riebumo kur tik nebuvau neiks nieko nerado tipo viskas gerai ir ant kompo ir ..tokia ir pardaviau.Gal vel zondas numire.

Zondas stovi pries katalizatoriu,o apie ta temperaturini davikli as irgi pagalvojau,dar galvojau del oro srauto matuokles,gal ir ji

turi tam itakos,o CO rodo normalu ir ant laisvu ir ant apsuku.Todel diagnostai pamatuoja CO,tipo viskas gerai,nieko mes nerasim cia

gi dzypas ir turi valgyt 20ltr. :angry: Reikia diagnosto kuris ne tik su kompu dirba,bet ir su galva,tokio kol kas nepasitaike.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.