Pereiti prie turinio

frontera


Rekomenduojami pranešimai

Ka gali gero pasakyt apart sildymo,garso izoliacijos ir minkstumo :?:

[/quote

 

masina kaip masina viskas normaliai kartais gi reikia kazka paremontuot.As suprantu,kad tau nenusiseke gal jau nupirkai uzvaikyta,bet lygiai ir ta pacia toyota gali remuontuo be galo be krasto arba neturek masinos ir nebus problemu.Pas mane pakaba gerai laiko variklis irgi kolkas gerai kuriasi per didziausius salcius,tik,viena problema spidometras durniuoja,bet manau pasikeisciau ir butu viskas ok.Man tai didziausias minusas,kad ant zemu sukiu silpnokai traukia,bet cia kaip kam vieniem gerai kitiem blogai.Jei nardymui po purvinus tai aisku galima ir daugiau minusu pavardint,bet lengvai bekelei gerai.O ka tu cia parasei tuos pliusus kur tau reiskia gerai tai reikia lygin su konkrecia masina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

vienintelis pliusas kuro sanaudos(bet skaiciok remonto kastus ar verta)nebent asfaltu drosi ;):girtas:

 

 

taigi cia ne patrolis reikia pagal masina ziuret,o tai kaikurie nusiperka ir nori kad ji vaziuotu bekelei kaip patrolis,roky,tlc 70 nu ir t.t. biski reikia galvot ka perki.Nu ir kokie tie remonto kastai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu baikit vyrai malt š... apie fronteros remonto didelius kaštus - jeigu detales perkat iš 10-tų rankų, o tiksliau iš tų kurie gražiai šneka bet neturi, tai nieko nuostabaus. Bent aš Kaune žinau keletą parduotuvių kur detalės pravažiavusios 3-5 km brangsta minimum 100% ir iš lenkiškų ar kiniškų patampa orgais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.