Pereiti prie turinio

Rankinis


Rekomenduojami pranešimai

Amžina bėda su rankiniu, štai viena mintis kilo, hebra vietoj būgnų daro diskinius stabdžius UAZams tai kodėl mums neišmest būgno o įsidėt diskinį stabdį, karočia aš pabandysiu pasidaryt, gal šiandien pavyks patekt į šrotą ir jaučiu kokio mini auto, tipo Golf parsivešiu suportą, ir pagrindinį cilindriuką vieno kontūro, o toliau jau ūmielyje ručki turi viską išspręst, bent gulėdamas lovoj ir svajodamas, galvoju kad nieko paprastesnio ir negali būt, ką vyrai manot, ar verta prasidėt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amžina bėda su rankiniu, štai viena mintis kilo, hebra vietoj būgnų daro diskinius stabdžius UAZams tai kodėl mums neišmest būgno o įsidėt diskinį stabdį, karočia aš pabandysiu pasidaryt, gal šiandien pavyks patekt į šrotą ir jaučiu kokio mini auto, tipo Golf parsivešiu suportą, ir darbinį cilindriuką vieno kontūro, o toliau jau ūmielyje ručki turi viską išspręst, bent gulėdamas lovoj ir svajodamas, galvoju kad nieko paprastesnio ir negali būt, ką vyrai manot, ar verta prasidėt

Jei kalbi apie rankini ant kardano tai ir man buvo tokia mintis, nezinau kaip ten NP GR stabdomas, bet jei stovejimo stabdziai troseliais pareina nuo rato, tai kam besuki galva- verk troselius ir viskas. Kam kankinti visa tilta jei gali stabdyti tik ratus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tilto nera ar rankinio ? nesupratau :scratch:

tilto dar nepamečiau, nors šeštadienį ir pakatalsia su vėjeliu,sniegas sušalęs tai laukais labai faina lakstyt, kaip po kokią dykumą 60-70km./h

o rankinio kaip nebuvo tolkovo taip ir nėra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi tylit nei už, nei prieš, kol čia kas ką patars :angry: tai jaučiu aš greičiau išbursiu, buvau šrote parsitempiau Vpasato suportą, sankabos pagrindinį cilindriuką ir stabžių diską net nežinau nuo kokio auto,bet tai koks skirtumas abilia pavyktų ir viskas puikei veiktų :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi tylit nei už, nei prieš, kol čia kas ką patars :angry: tai jaučiu aš greičiau išbursiu, buvau šrote parsitempiau Vpasato suportą, sankabos pagrindinį cilindriuką ir stabžių diską net nežinau nuo kokio auto,bet tai koks skirtumas abilia pavyktų ir viskas puikei veiktų :rolleyes:

 

 

Turbūt pas mus dar niekas tokio dalyko nedarė, todėl ir patatart niekuom negali. Busi pirmtakas. Tik nepamiršk savo burtus fiksuot :) , o po to pasidalint informacija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nufotkinsiu kas ten gausis, jei išvis kažkas gausis, dar neturiu reikalingos rankenos užtraukt rankinį, dabar esama ne į tą pusę žiūri, reiks kažką laikinai himičint per kažkokias traukes, bet kai paprastai tas laikinumas lieka amžiniem laikam :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis ir man buvo prabėgusi persidaryt rankinį,tik ne su trosu, o su vamzdeliu ir stabdžiu skyčiu, kaip normalūs stabdžiai. Tik reikia apgalvot kaip rankeną pritaisyt prie stabdžių cilindro. Arba galima daryt kaž ką panašaus kaip mersuose būdavo papildomas pedalas, tik kaip jį užfiksuot nuspaustoj padėti reiktu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pagaminta, tik kad neišbandyta, nes reikai pažienit sankabos pagrindinį su Vpasato stabdžių darbiniu, nes skirtingo storio štuceriokai,krautuvėj tokių daikčiukų nėra, teks antradienį važiuot į hansa Flex , kad pagamintų pieriexodniką

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.