Pereiti prie turinio

Mazda Tribute 4WD


Rekomenduojami pranešimai

Vazineju antrus metus su Mazda Tribute 2.3L 2005m. 4WD benzinas.

Gal kas zino kaip veikia 4WD. Zinau tik tiek, kad antras tiltas isijungia automatiskai, prabuksavus pirmajam. Sia ziema teko susidurti su tokia problema:

Vaziuojant gerokai uzsnigtu kaimo keliu ijungiau antra pavara, kad geriau issokciau per pusnynus, bet pajutau, kad masina pradejo netraukti ir greitai visiskai uzsikase.

Sustojes perjungiau i pirma ir vistiek nei i prieki nei atgal. Tik po to zvilgterejes i prietaisu skydeli pamaciau mirksint lempute 4WD.

Pasirodo del kazko atsijunge vienas tiltas. Tik uzgesinus ir vel uzvedus automobili lempute nebemirksejo ir kaip mat issokau is pusnies.

Cia as nieko nesupratau, itariu kad padariau klaida ijungdamas antra pavara, gal jei "razgono' nereikia ? Dar girdejau, kad yra tokia antiprabuksavimo sistema, kuri ABS- u stabdo ratus,kad nebuksuotu, kurie neturi sukibimo su keliu. Gal del to antra pavara automobilis duso ??? Kaip cia galetu buti is tikro ???

Lauksiu ismananciu patarimo. Aciu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mechanika ar automatas?

aš nepasakysiu tiksliai apie mazda, bet daugumoje parketinių galas pajungiamas per tam tikrą sankabų ir hidraulikos mechanizmą, kurį valdo kompas.

 

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071122044758AApM0tv

http://forumai.foresterclub.lt/viewforum.php?f=6 (pasinaudok paieška, rasi daug infos bendrai paėmus apie tą pačią AWD sistemą)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai prietaisu skydelyje turi buti kazkas tai panasaus:ASR ar zenklas panasus i auto vingiuotame kelyje kaip kokia firma ir papildomai knopke siai sistemai valdyti.Pas mane Ford Escape(tas pats Mazda Tribute),tai jis turi tik tarpasine blokiruote,prabuksavus priekiui suveikia ir pradeda varyt galas.tad i labai dideles pusnis nelendu :rolleyes: tam NP turiu :rolleyes:

P.S pridursiu-siaip pigiuose parketnikuose apsieinama be valdymo kompu :rolleyes: pritaikyta kazkas tai panasaus i sankabos pricipa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mechanika ar automatas?

aš nepasakysiu tiksliai apie mazda, bet daugumoje parketinių galas pajungiamas per tam tikrą sankabų ir hidraulikos mechanizmą, kurį valdo kompas.

 

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071122044758AApM0tv

http://forumai.foresterclub.lt/viewforum.php?f=6 (pasinaudok paieška, rasi daug infos bendrai paėmus apie tą pačią AWD sistemą)

 

 

 

Pas mane mechanika. Dekui uz info...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai prietaisu skydelyje turi buti kazkas tai panasaus:ASR ar zenklas panasus i auto vingiuotame kelyje kaip kokia firma ir papildomai knopke siai sistemai valdyti.Pas mane Ford Escape(tas pats Mazda Tribute),tai jis turi tik tarpasine blokiruote,prabuksavus priekiui suveikia ir pradeda varyt galas.tad i labai dideles pusnis nelendu :rolleyes: tam NP turiu :rolleyes:

P.S pridursiu-siaip pigiuose parketnikuose apsieinama be valdymo kompu :rolleyes: pritaikyta kazkas tai panasaus i sankabos pricipa.

 

 

Taip, Ford Escape tai tas pats Tribute, bet gal i Tribute daugiau visko prikista (2005 m.) ir del kompo gerai nezinau. Idomus tas dalykas, kad kai pradeda masina smarkiau buksuot, tai slopinamas variklio darbas, sita pats tikrai pajutau. Tai ir suabejoju, kas ta viska valdo, ar ne kompas. Ir visai neaisku kuo tas variklis slopinamas... esu skaites , kad buna ABS si darba atlieka, pristabdydamas buksuojancius ratus (kazkaip neitikinamai atrodo). Dar kitas variantas apriboja ipurskimo sistemos darba ar kazkas panasaus. (Skaitinejau anglu kalba, nesu tikras kad teisingai ikirtau)

Gal cia yra antiprabuksavimo sistema, nors ASR skydelyje nepastebejau ir knopkes jokios nera...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, Ford Escape tai tas pats Tribute, bet gal i Tribute daugiau visko prikista (2005 m.) ir del kompo gerai nezinau. Idomus tas dalykas, kad kai pradeda masina smarkiau buksuot, tai slopinamas variklio darbas, sita pats tikrai pajutau. Tai ir suabejoju, kas ta viska valdo, ar ne kompas. Ir visai neaisku kuo tas variklis slopinamas... esu skaites , kad buna ABS si darba atlieka, pristabdydamas buksuojancius ratus (kazkaip neitikinamai atrodo). Dar kitas variantas apriboja ipurskimo sistemos darba ar kazkas panasaus. (Skaitinejau anglu kalba, nesu tikras kad teisingai ikirtau)

Gal cia yra antiprabuksavimo sistema, nors ASR skydelyje nepastebejau ir knopkes jokios nera...

 

antiprabuksavimas veikia nuo tu paciu ABS davikliu. jei reikia duok nuoroda anglu kalba, paskaitysim kas apie ką. kaimynas mano senesni tribute turi, naudojamas daznai ukio darbams :) tai antipraslydimas yra ir atrodo kad slopina variklio darba, nors is tiesu stabdo ratus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

radau kad tribute naudoja kompa kuris nustato kada praslydo ratai ir jungia gala papildomai.

 

 

 

Neturiu konkrecios nuorodos, skaitinejau visur po truputi. Dekui, jei dar ka suzinotum, rasyk.

Mat si ziema priverte susidometi savo masina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.