Pereiti prie turinio

TOYOTA 4RUNNER'91m nesijungia pr tiltas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 77
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Mano 95m.nera. habu varstais prisukta plokste su slicais.Pusasiai visada sukasi,atjungimas reduktoriuje.Tiesa kodel neskambinai? Gal pasitaisei.

TAIP ACIU

vaizdas tokis ryte uzsirasau tavo numery jau galvoju skambinsiu na bet turiu patirties su masinom kad jos pas mane meistru issigasta

nueinu y masinele uzvedu pasyla brakst 4 ratus pyst plest lempute zalia uzsiziebe is kiemo kaip belgas isdardejau ant kelio isjungiau nuvaziavau iki aiksteles kur sniego iki bumbulu yjungiau 4x4 ir be problemu taip visa diena prasitampiau bejunginedamas ir ne karto nebuvo atkazo

nebereikalo rusai sako

-dela mastera boytsa

aciu

ryte paziuresiu ar nebus vel mano draugelis man pakises :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai mane suubalamutinot :V Kiek ziurejau owner manuale tai habai buna 4runeriuose. Tik dabar man idomu, knopkiu pas mane blokuot nera, runeris 92m 3l benzas, gali but pas ji LSD blokiruote? LSD kiek suprantu blokuojasi automatiskai iki tam tikro greicio. O kuo skiriasi habai nuo blokiruotes?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai skirtingi dalykai,habai pajungia priekinius ratus,blokiruote sujungia ratus kad suktusi kartu.Blokiruote gali buti tik galinio tilto arba galinio ir priekinio.Labai nedaug dzipu gaminamu su pilna blokiruote.Vaziuoti su blokiruote gana sudetinga,jinai naudojama tik kada sedi :D arba neilipi i kalna.Man neteko matyti 4runner su orginalia blokiruote

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai skirtingi dalykai,habai pajungia priekinius ratus,blokiruote sujungia ratus kad suktusi kartu.Blokiruote gali buti tik galinio tilto arba galinio ir priekinio.Labai nedaug dzipu gaminamu su pilna blokiruote.Vaziuoti su blokiruote gana sudetinga,jinai naudojama tik kada sedi :D arba neilipi i kalna.Man neteko matyti 4runner su orginalia blokiruote

Na kas yra blokiruote as suprantu, tikrai man nereik aiskint :) Man idomiau kas yra hub'as.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....Vaziuoti su blokiruote gana sudetinga,jinai naudojama tik kada sedi biggrin.gif arba neilipi i kalna.Man neteko matyti 4runner su orginalia blokiruote

 

na keistoka matyt tokius paaiškinimus mellow.gif kai sėdi, dažniausiai jau jokia blokiruotė nepadės.... ją reik jungti prieš užsėdimą... įvertint situaciją ir tinkamai panaudoti...

O apie habus pirmam puslapy įdėjau nuorodą, ten viskas detalytėmis išdėliota... tai toks mechanizmas ant rato stebulės, kuris sukabina pusašį su stebule ir verčia suktis ratą... o ne laisvai suktis ant guolio.... kai varai tik galiniu tiltu....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na keistoka matyt tokius paaiškinimus mellow.gif kai sėdi, dažniausiai jau jokia blokiruotė nepadės.... ją reik jungti prieš užsėdimą... įvertint situaciją ir tinkamai panaudoti...

O apie habus pirmam puslapy įdėjau nuorodą, ten viskas detalytėmis išdėliota... tai toks mechanizmas ant rato stebulės, kuris sukabina pusašį su stebule ir verčia suktis ratą... o ne laisvai suktis ant guolio.... kai varai tik galiniu tiltu....

Nu tu cia jau priekabiauji :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš priš Kauną nieko neturiu :) bet pagalvok, kad skaito ir visiškai neuprantantys žmonės, kuriem atrodys, kad blokiruotė vaistas nuo visų užsėdimų :) o išmanantis palaikys tokį patarėją neišmanėliu... wink.gif

 

RUner - visureigiuose būna visokių sprendimų... bet dažniausiai habai, bet tai dar prieko nepajungia, kitiems reik dar ir rankeną razdatkės perjungti arba knopkę paspausti.... kad kardanas suktu tuos pusašius, kurie per habus su stebulėm surakinti :)

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu modelis toks kaip mano tai priekyje yra plasmasine apsauga, po ja yra fiske.Jeigu ten privaro daug sniego gali buti kad uztrumpina :rolleyes: Nors man taip nebuve.

PAS MANE SKARDA TEN

matyt modelis ne toks

pas mane senukas ubagelis toks tinkamas tik :pig: vezioti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nenuvertik per daug,tie seni nuimamu stogu normaliai balas tasko.

MANO STOGAS NENUIMAMAS keturvietis paprastas tik labai rudziu pagriaustas galinis dangtis tai kaip retis pavasary teks pazaisti arba donoro ieskotis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kabinu(dar nebaigiau)bet nera taip lengva,reikia padaryti kampe rema kad butu prie ko kabyti,plius as keiciu duris galines,plius laikiklis ratui,plius keisti numeri.

nepatinka ir man si sistema duru su atidaromu langu, nori ka nors padet i bagazine , eik i vidu spausk migtuka, po to griska atgal vel spausk...o duris pakeist daug darbo? ar viskas tinka tik duris reikia rasti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatinka ir man si sistema duru su atidaromu langu, nori ka nors padet i bagazine , eik i vidu spausk migtuka, po to griska atgal vel spausk...o duris pakeist daug darbo? ar viskas tinka tik duris reikia rasti?

Tai, kad langas atsidaro pasukus spynele. Nebent pas tave atjungta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.