Pereiti prie turinio

Asia Rocsta ir greičių dėžė


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Mano Rocstos razdatkei amen. Vienas dantratis kuris suka visą razdatkę visai susidrožė (tai tik jį vieną padarys meistrai) o kiti irgi paskylinėję bet visų žinoma perdaryt jau nebeapsimokės, todėl faktas kad ilgai nevažinėsiu su tokia razdatke.

nuo kito džipo abejoju ar tiks razdatkė prie greičių dėžės. todėl pradedu po biškį galvot, kad reiks visą dėžę keist su razdatke, nuo kažko bandyt pritaikyt.

dabar mano klausimas toks. Kas per variklis stovi pas Kia Sportage? Ar tai mazdos variklis? Jei mazdos tai manau nekiltų daug problemų prisukt prie mano Rocstos 2.2D variklio Sportage dėžę? Vizualiai sportage dėžė ilgesnė, bet vietos užtektų, tik su kadanais reiktų pasiknist.

tai vat, o gal kas kokį geresnį pasiųlymą turit? :-]

dėkui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki berods 1997 metų sportage ėjo su 2,2, modifikuotais be turbinos varikliais, vėliau su mazdos 2,0 litrų su interkuleriu varikliais kažkiek tie varikliai skyrėsi, bet variklio korpusas, galva tokie patys, po 2002 pradėjo į sportages dėti 16 vožtuvų gal kažkiek ir turintį panašumų, bet jau nebe mazdos variklius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Mano Rocstos razdatkei amen. Vienas dantratis kuris suka visą razdatkę visai susidrožė (tai tik jį vieną padarys meistrai) o kiti irgi paskylinėję bet visų žinoma perdaryt jau nebeapsimokės, todėl faktas kad ilgai nevažinėsiu su tokia razdatke.

nuo kito džipo abejoju ar tiks razdatkė prie greičių dėžės. todėl pradedu po biškį galvot, kad reiks visą dėžę keist su razdatke, nuo kažko bandyt pritaikyt.

dabar mano klausimas toks. Kas per variklis stovi pas Kia Sportage? Ar tai mazdos variklis? Jei mazdos tai manau nekiltų daug problemų prisukt prie mano Rocstos 2.2D variklio Sportage dėžę? Vizualiai sportage dėžė ilgesnė, bet vietos užtektų, tik su kadanais reiktų pasiknist.

tai vat, o gal kas kokį geresnį pasiųlymą turit? :-]

dėkui

 

Turiu/turesiu razdatke Asia Rocsta, bet laaaaaaabai brangiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 7 metų...

Sveiki,

Ar dar yra gyvų Rocst'inikų :unsure: Sugalvojau pakelt.

Problema:

Asia Rocsta 1995 2.2D. nusibaigė atbulinė pavara. Gal kam garaže Rocstos dėžė užima vietą :D, o gal turėjote panšią problemą ir ką nors pribūrėte?

Redagavo Nedss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.