Pereiti prie turinio

suzuki blokoruote


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

sveiki norejau pasiteirauti del galinio tilto blokiruotes jimniui esu rades LockRigh kainuotu 200 euru gal kas jau dejot ar siaip ka patart galit

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pats asmeniskai ne bandes, bet kai turiu minciu savo auto idet blokirotes tai memazai tuo domejausi. Ka galiu pasakiti is mano ziniu tai kad jeigu auto bus naudojamas vien bekele tai Lock Right optimaliausias variantas pagal pinigus ir rezultata. Bet jeigu vazinesi ir mieste ir ziema ir vasara, tai reikes keisti vaziavimo stiliu. Vasara posukiose ir apsisukimose gali auto drozti padangas ir sokineti, nes tokia blokirotes specifika. Tiesu keliu viskas tvarkoi. Ziema, del to kad blokirote visa laika isijungus, iveikinejant apledijusi posuki galima is jo laisvai islekt del to kad neuzteks padangu sukibimo ir blokote neatsiblokos. Del to reikia priprast pries posuki numetinet greiti daugiau negu iprasta. Lock Right vadint blokirote nelabai teisinga, nes ji visa laika yra uzblokota ir atsiblokija tik posukiose del skirtingu ratu greiciu. Ir del to atsiranda tas specifinis darbas. Kada jinai atsiblokoja tai leidzia garsus, traska. Na ir daznai buna kad jos issimala ir reikia remontuot.

Kiek teko perskaitit apie ja tai nemazai zmoniu pasivazinejus su ja rase kad i kita auto geriau pataupis ir jau statis ARB. Nors ir bragiau gaunas, bet auto lieka normalei valdomas ir turi dideli pravazuma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko asmeniskai susidurti.Pastatymas labai nesudetinkas.Eksploatacija aprasyta auksciau.Patikslinimui apie isidevejima,kad

isideveti gali isstumiancios spyruokles.Visa kita patikima.Tolimesnio sios blokiruotes naudojimo atsisakiau del mazesnio ir letesnio manevringumo.Dar ir turiu naturoje.Siuo metu naudoju ARB.Kai yra su kuo lyginti tai siulyciau geriau pataupyti ir viena karta pastatyti gera.Veikimo principas tas pats,tik kad ja gali ijungti pries kliuti ir isjungti bet kada tai labai didelis pliusas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku matai tas biski pasitaupyt skirtumas didelis 200 euru ir beveik 1000 euru asmeniskai man nemazai o kur tu pirkai arb gal zinot kur pigiau butu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau vokietijo gal pigiau bet manau but geriau i zuzuki pardaveja kreiptis jiemanau gali pasiulyti

aisku matai tas biski pasitaupyt skirtumas didelis 200 euru ir beveik 1000 euru asmeniskai man nemazai o kur tu pirkai arb gal zinot kur pigiau butu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užvirink satelitus galiniame reduktoriuje ir turėsi pigią ir amžiną blokiruotę, aš taip Valdo samurojui padariau ir eina per purvynus kaip tankas,gervės nereikia. tik asfaltu daro žymiai didesnį posūkį. Nadiožnai ir pigu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kad pigu nesiginčysiu :) Nadiožna irgi tikriausiai.. Tačiau jei su ta auto važiuoji ne tik į purvą, bet ir po miestą, tai tikrai gana nepatogu.. O ir padangos gale, gerokai greičiau dyla. Jei jau nėra litų rimtesnei blokiruotei (o auto naudoji ir mieste), pamastyk ar tau išvis tos blokiruotės reikia? Gal užtektų ir gervės? ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.