Pereiti prie turinio

Traška Rokis


Trampampukas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kaip nesenei iškeptas džipistas prašau patarimo.

Bėda priekiniame tilte-girdimas STIPRUS traškėjimas. Panašiai kaip lengvojoj susukus ratus traška granatos. Anksciau buvo girdimas kaip ir vienoj pusej, bet pastaruoju metu dazniau naudojant 4WD garsas stipriai paūmėjo ir jau sunkiai suprasi kurioj pusej. Pakaba linginė.

Koks maždaug remontas nusimato? Gal kas kokį meistra pasiūlitų ar šeip gal ir paremontuoti apsiimtų?...

Tarp kitko Rockis parsiduoda (bet su tokiais garsais... :) ) galimas keitimas į brangesnį visureigį labiau pritaikytą kasdieniniam važiavimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai neisivaizduoju kaip tie tiltai verciasi, bet manau, kad ne. Kaip nusipirkau is Belgijos tai prie jokiu agregatu nelindau. Viskas kaip ir orginal atrodo. O kaip del remonto? Man jei ka ir Jonavoj tiktu...

 

Tomas, 868793773

 

neseniai mano tiltus abu perrinkes, tai tavo rokio priekini tilta uzsimerkes sutvarkys :) cia Kaune.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano roksyje prieky tratėjo dėl subyrėjusių guolių :oops: ..jau sutvarkyta... O dabar kad nekurt naujos temos - kas gali būt, galiniam tilte kai gazą atleidžiu dunksi, na nebent jau labai labai gražiai lėtai žaidžiant sankaba-gazas dunksi mažiau ar visai nėr to garso..nesuprantu kas darosi,nes nemėtau pedalų kaip išprotėjus,vairavimo stiliaus nekeičiau, anksčiau to visai nebuvo... :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano roksyje prieky tratėjo dėl subyrėjusių guolių :oops: ..jau sutvarkyta... O dabar kad nekurt naujos temos - kas gali būt, galiniam tilte kai gazą atleidžiu dunksi, na nebent jau labai labai gražiai lėtai žaidžiant sankaba-gazas dunksi mažiau ar visai nėr to garso..nesuprantu kas darosi,nes nemėtau pedalų kaip išprotėjus,vairavimo stiliaus nekeičiau, anksčiau to visai nebuvo... :roll:

 

 

 

Greičiausiai išsidėvėjo reduktoriaus flanšo šlicai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano roksyje prieky tratėjo dėl subyrėjusių guolių :oops: ..jau sutvarkyta... O dabar kad nekurt naujos temos - kas gali būt, galiniam tilte kai gazą atleidžiu dunksi, na nebent jau labai labai gražiai lėtai žaidžiant sankaba-gazas dunksi mažiau ar visai nėr to garso..nesuprantu kas darosi,nes nemėtau pedalų kaip išprotėjus,vairavimo stiliaus nekeičiau, anksčiau to visai nebuvo... :roll:

 

Greičiausiai išsidėvėjo reduktoriaus flanšo šlicai.

 

Gali buti ir del per didelio liufto reduktoriuje, tada reikia kuo skubiau kol nenusizude pora, keisti hvastaviko guoli ir perreguliuoti reduktoriu...

Gali da buti, kad ir kryzme arba kardano slicai jei jie sausi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.