Pereiti prie turinio

NP senelis kas per modelis?


Rekomenduojami pranešimai

Kad patrolas 10ltr šimtui km imtų,duočiau savo pasididžiavimą į piatakus sukkapot

 

Dėl savo pasididžiavimo aš taip nerizikuočiau :shock: . O NP buvo leidziami ir seneliai su 4 cilindru atmosferiniu varikliu, taigi tiketina, kad jis telpa i 10 Litru/100km. As su TLC 70 2,4 td su 33 mudais tikrai isitekdavau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiem jauniems galios įrodymas, tai "kaip kasa ratus" :D

 

Mano pirmųjų 4 automobilių galios pagal "ratų kasimo parametrus"

4 vieta: Tėvo VAZ 21013 su dujom

3 vieta: Opel Ascona 1,3

2 vieta VAZ 2105 su galinėm radialinėm padangom "iš vokiečių"

1 vieta VW Santana 1,8, kuri ypač gerai kasdavo kertant Laisvės al. :D:D:D

:girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Kad patrolas 10ltr šimtui km imtų,duočiau savo pasididžiavimą į piatakus sukkapot :lol: Retas kuris vos į 15 sutelpa :bounce: :bounce: :roll: :study: Mano samurojus visus 12 praryja,kai 31* mudus užsimauna.

O vargeli, vargeli... Toks geras diedas buvo, - į transvestitus taiko... :twisted:

Užpernai dviem Patrol'iais mynėm į Palangą... :? Abu Petriukai pilnai krauti icon_exclaim.gif , abu verstais tiltais icon_exclaim.gif ir 35'ais ratais icon_exclaim.gif ... Visą kelią greitis 90 - 100 km/h... Aš važiavau ilguoju (3,3 TD; 5 pavaru deze), brungiausioji vyniojo savo numyletiniu (3,3 D; 4 pavaru deze)... Kilometraza matavau pagal zemelapi (tad paklaidos del ratu dtdzio nebuvo)... Maniskis surijo 10,5 ltr/100km, brungiausiosios - 8,5 ltr/100km... :shock: :shock: :shock:

Vot uz tai duodu "ch***i na atsicienije..."... :tongue: :tongue: :tongue:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku,kad senelis patrulis su 3.3td motoru ir 35c ratais isitenka 10lt./100km,pats vazinejau ir tikrai geram kelyje uzteko 10lt, bet su GR 2,8 td tai jau nezinau kuriam uztenka ir su orginaliais ratais,o su 33c ratais tai jau ziema visa 14 lt. kaip padeta ir ne mano vienam GR, varsara neskubant ilgoje kelioneje ir tai 11 lt. reikia.Tai cia mano nuomone :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.