Pereiti prie turinio

Jeep Grand Cherokee?


peto

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane ne amerikonas...

Reiskiasi mano sanaudos atitinka gamintoju...

Ir pagrinde manau del Hondos legendiniu varikliu...

Tiesa jei autostradoi vaziuoju irgi ne maziau nei 12-13 litru nes nevaziuoji gi 90km/val vaziuoju vidutiniskai 130km/val. Taigi sanaudos apie 13 autostradoje... O jei apie 90km/val tai 9-10 ir rodo kompas... O toks kelias i Trakus kur vaziuoji panasiu greiciu... Plius pravaziavusi masina 60000 o ne 200000 (kada jau didziakubiu motoru apetitai ir isauga bei skiriasi nuo gamintoju)Taigi viskas desninga kai issianalizuoji su smegenim...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To adline pavyduolis butent tamsta(kitip neaisku kodel kabinejiesi kiekviena karta kai taves net neklausia, as taves nepazystu asmeniniu rekalu neturiu)... O ar yra ar nera uz ka pavydeti vis tiek pavydi...

Normaliam zmogui nekyla minciu kabinetis tik del to kad zmogus tik savo kuro sanaudas pasako...

Colmeno pavyduoliu nevadinau, su juo kitas atvejis(nuleidau ant zemes Lendroveri, jo dieva)... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš patirties galiu pasakyti (turėjau per 40 automobilių, iš jų daugiau nei pusė buvo visureigiai), variklis varikliui nelygus :) būna ir senos konstrukcijos variklis, o pučia kaip vėjas ir kuro srebia nedaug 8) paskutinis mano TLC-90 (trumpas 1997 prado) su 3.0td varikliu ir automatu žiemą rijo apie 14 litrų saliaros, tuo tarpu dabartinis TLC-100 (1999, 4.2td, automatas) ryja tik 12 litrų, nors abu fulltime 4wd :shock: tikiu, kad suzukio MDX gali srėbti nedaug, nors kitas toks pats gali srėbti daug daugiau, vienodų automobilių nebūna, daug priklauso nuo ridos, paskutinio šeimininko, gamyklinio surinkimo preciziškumo ir pan. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano TLC 70 su 2500td varikliuku naudoja 11-12 litru. Nes 33 ratai jau nemaza apkrova tokiam motorui, jis pastoviai gerokai paprakaituoja kad masina smagiai vaziuotu... Mano Chevrole su 6200d varikliu valgo 14 litru, pries tai toki pat turejau valge 18 litru... Taigi Turbozukio teiginys kad kiekviena masina skirtingai valgo yra teisingas...

Kai variklis silpnas santykinai automobilio masei tai jis ir valgo... MDX turi 270 arkliu, taigi jam apkrovos visiskai nesijaucia. Penktu begiu 1600 apsuku prie 100km/val ir jokios apkrovos gali ir i kalna ant tokiu apsuku, ar mazesnem apsukom ramiai irgi i kalna kopia mazesniu greiciu net pavaros kitos nemeta jei pats nenori... Taigi ir sanaudos tokios del to...

Aisku kai pravaziuosiu 200000km manau sanaudos turetu kilti, arba kai kokiu 300000km cia nuo variklio kokybes priklausys...

Plius sanaudos ant dideles kubaturos varikliu yra mazos tik kai viskas tvarkoje, ir jis negauna apkrovos... Kai kas ne taip, ar gaunama apkrova kur bekeleje, tempiant trala, ar nuvaziaves labai daug jau variklis... Tai sanaudos gali sokti tiesiog kosmiskai...

Yra dar variantas kad reik nusipirkt gero stovio, o ne is Autopliuso kokio amerikono kuris pirktas po uragano kur skandintas... Tada irgi sanaudos tipo normalios, ir niekaip nesuprantama kaip gali buti kokiu 12 litru neskandinto automobilio... :D

Vienu zodziu cia galioja taisykle kaip pasiklosi taip issimiegosi :D

Sekmes!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.