Pereiti prie turinio

Ar tikrai jeep cherokee 2.1 TDI nebus bekelės karalium???


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Negalvok kad as piktas :D As nemaciau nei kaip tamsta vaziuoja nei ka( negaliu vertinti, tiesiog zinau kad nera-mazai konkurentu,)... Tiesiog tokia siu dienu realybe, nori dalyvauti rimtai, neuzteks tik Lietuvoje( nera dalyviu). Reikia vaziuoti kr chebra renkasi( Lenkuose, Latviuose,Vepskam lese....) Nors pries 30 dalyviu laimesi, tada jau rimtas... :D Jau galesi i lyderius taikyti ar NR 1 rinkimuose bent jau dalyvauti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaikau tik profesionalus, kurie man patinka kaip vaziuoja... Kai toks busi, ar toks esi( kolei kas nemaciau, o dabartiniai rezultatai nieko dar neirodo)...

O siaip kodel ne, varyk ir palaikysim :D Tik gaila moraline parama tai ne finansine :D kurios noretum.

Is kitos puses jei butu finansine parama, tada tokiu cia sportiniku atsirastu kad is tolo greiciausiai nepavytum...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel net :?: Kiek atsimenu ner kam vaziuoti TR-2( klase mirsta). Pati klese nieko nereiskia jei joje nevaziuoja pajegus sportinikai...

Ar as klystu? Neatsimenu kas Panevezy TR-2 vaziavo, buvau tik komisijos metu, o veliau islekiau nes buvo reikalu...

Gali ir is TR-3 paimti koki nevykeli ir aplenkti, bet tai nereiskia kad lenki visus TR-3 ir esi krutas :D Lenksi tik kol nepematai kruto tos klases atstova, o ne siaip atstova...

Klase tai ne iskovotas titulas, tai tik pasirinkimas kur dalyvauti ir savaime nereiskia kad dalyvis yra geras sportininkas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir daznai is vis buna visokiu kazusu... Vienasi metais kruti sportininkai vaziuoja TR-2 kitais jie iseina ir pereina pav i TR-3 ir ta TR-=2 kitais metais tampa tuscia, ir titulas mano manymu tuscias... Panasiai kas nusipirkti taure parduotuveje ir isgraviruoti koki nori transkontinentini titula... :D

Treciais gal kaip tik kruti dalyvauja TR-1, o TR-2 ir TR-3 tuscios ir pan... Tas pats Ladogoje, vienais metais tokia bitva TR-3 o kitias ikuriama proto klase ir visi rimti vaziuoja joje. TR-3 liko tuscia, tuos krutus sportinikus tuojau pat pakeicia ne kruti sportinkai kurie kaip tik ir medzioja tuscias klese del tauriu( tusciu) nes veliau ne visi zino kas kada ir kaip buvo..................................... Ir tt ir pansiai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada buvau labai nustebes, kai skambino asmeniskai ir klausia ar dalyvausi( anksciau spisku nebudavo). Tipo jeigu nevarai, tada as varysiu... Tada kazkaip nesupratau is pradziu, man atrode kad kuo krutesni dalyvauja tuo krutesne kova ir t...( pagal savo mastyma zmoguis dazniausiai sprendzia) Veliau pastebejau kad tokiu labai daug... Dabar zinau kad dauguma :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papriestariausiu Meriui icon_exclaim.gif kaip jau visiems aisku dalyviu susirenka mazai,o vaziuoti jei nera iskaitos velgi nelabai norisi :cry: .saraso prasom nebijodami stipresniu dalyviu,o noredami zinoti kiek ju icon_exclaim.gif buvo tokiu etapu,kad org.skambina ir klausia gal klausia,,pabandykit,paskambinkit pazistamiems,gal kas dar atvaziuos,nesusirenka dalyviai''.

Saraso prasom kad matytume kiek dalyviu,skambinam vieni kitiems,kvieciam,norim kad butu su kuo varzytis icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif .

is dalies kazkiek ir org.darba atliekame :lol::lol: .Tikrai neidomu vaziuoti tarp 4 ekipazu,is kuriu vienas vos pats save veza :lol::lol: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vien jega nieko nepasieksi, fuksas nebent koks, o protingai apsvarsčius, jei nėra varžovų daug ir pirmyn, o koks skirtumas ar krūti varo ar naujokai, svarbu pasiekti tikslą, traukinys nestoja kur papuola, aš ilgai sėdžiu prie sarašų ir apsvarstau ką ir kaip galima padaryti, visada kuriu stateginius planus, ir tik vieną dalyka pasimokiau, nereik skubėt, kai neskubi kvailai tai ir gauni gerus rezultatus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papriestariausiu Meriui icon_exclaim.gif kaip jau visiems aisku dalyviu susirenka mazai,o vaziuoti jei nera iskaitos velgi nelabai norisi :cry: .saraso prasom nebijodami stipresniu dalyviu,o noredami zinoti kiek ju icon_exclaim.gif buvo tokiu etapu,kad org.skambina ir klausia gal klausia,,pabandykit,paskambinkit pazistamiems,gal kas dar atvaziuos,nesusirenka dalyviai''.

Saraso prasom kad matytume kiek dalyviu,skambinam vieni kitiems,kvieciam,norim kad butu su kuo varzytis icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif .

is dalies kazkiek ir org.darba atliekame :lol::lol: .Tikrai neidomu vaziuoti tarp 4 ekipazu,is kuriu vienas vos pats save veza :lol::lol: .

ar eisi TR2 ar toliau Open?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasčiausiai TLC visi mazgai kur kas lengviau perneša padidintas apkrovas nuo didesnių ratų... lengvesnė konversija į sportui skirtą bolidą... kostrukciškai patikimiau mazgai sukonstruoti..

pvz kad ir pusašio, granatos lužimas tlc galima toliau judėti, o jeepe jau nukrenta visas ratas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papriestariausiu Meriui icon_exclaim.gif kaip jau visiems aisku dalyviu susirenka mazai,o vaziuoti jei nera iskaitos velgi nelabai norisi :cry: .saraso prasom nebijodami stipresniu dalyviu,o noredami zinoti kiek ju icon_exclaim.gif buvo tokiu etapu,kad org.skambina ir klausia gal klausia,,pabandykit,paskambinkit pazistamiems,gal kas dar atvaziuos,nesusirenka dalyviai''.

Saraso prasom kad matytume kiek dalyviu,skambinam vieni kitiems,kvieciam,norim kad butu su kuo varzytis icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif .

is dalies kazkiek ir org.darba atliekame :lol::lol: .Tikrai neidomu vaziuoti tarp 4 ekipazu,is kuriu vienas vos pats save veza :lol::lol: .

ar eisi TR2 ar toliau Open?

Gal klystu bet i TR2 eiti KOLKAS tikrai nematau prasmes,nes atrodo kad ateinantis metai bus dar liudnesni.OPEN vis dar koks vienas kitas kledaras kaip ir mano islys :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasčiausiai TLC visi mazgai kur kas lengviau perneša padidintas apkrovas nuo didesnių ratų... lengvesnė konversija į sportui skirtą bolidą... kostrukciškai patikimiau mazgai sukonstruoti..

pvz kad ir pusašio, granatos lužimas tlc galima toliau judėti, o jeepe jau nukrenta visas ratas...

koks ratas nukrenta, pas mane ne granatos o kryžmės ir jei truputi pabyra tai toliau varai, blokiruotes tai ketinu sudėti manau ARB, poros bus palėtintos tai ne taip sankabą reiks deginti besigervinant

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasčiausiai TLC visi mazgai kur kas lengviau perneša padidintas apkrovas nuo didesnių ratų... lengvesnė konversija į sportui skirtą bolidą... kostrukciškai patikimiau mazgai sukonstruoti..

pvz kad ir pusašio, granatos lužimas tlc galima toliau judėti, o jeepe jau nukrenta visas ratas...

 

O kaip mašinų svoriai? Neįtakoja mazgų atsparumui? Ne vien rato dydis laužo pakabą. Bet kuris TLC (nekalbu apie 40 modelį) yra sunkesnis už JEEP.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad gedo TLC per varžybas tai girdėjau iš kalbų, o aš kai vienas tai truputi gedau, bet ne antiek kad nebaigčiau savu xodu, prasčiausiai sekėsi Alytuj, kai buvo peršokes dirželis, ko pasekoje nelabai tiksliai perstates, nes galvojau kad siurblio tik peršoko škyvas per dantuka, o pasirodo ir velenėlis buvo , bet variau žiedu ir lūžo karamyslas, bet ir tai savu xodu finiųan parlėkiau, cherokis tai nemirštamas, kiek kartų perkaites buvo, pofig, dvi kryžmes esu pakeites, vieną rato guolį ir pakeičiau satelitus priekinio tilto, nes pasproginėję buvo kai kokias 3 varžybas nekeięiau tepalų, tingėjau tiesiog

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks ratas nukrenta, pas mane ne granatos o kryžmės ir jei truputi pabyra tai toliau varai, blokiruotes tai ketinu sudėti manau ARB, poros bus palėtintos tai ne taip sankabą reiks deginti besigervinant

 

o kryžmė ką suka pas tave ???

prie mano akiu jeepas su blokiruote trekštelėjo, visa laimė iš upės išvažiavo o paskui blynkšt ir guli ratas... suradau kaime kombaino detalių šaibų tai po kelių val bent ratą prisabačint pavyko... :) nes ten ir tralas joks nedavažiuotų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.