Pereiti prie turinio

padekit ......


ernee

Rekomenduojami pranešimai

  • po 5 mėnesių...

Maniskis dviduris, vizualiai paziurejus irgi atrodo pasedes. O gal yra kokie padai (paaukstinimai) po spyruoklem pakisti, kazkaip neatrodo man stabiliai kai viduje yra dar vienos spyruokles. O gal galit pasakyti kiek gali kainuoti vidutines kokybes, naujos galines spyruokles MP II ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ilga pajero ,noreciau pakelt biski,bet iskila bedu prieki torsionai kiek suprantu jau susukti o gale spyruokles.kebulo kelt nenoriu.ka daryt?
Ernestai,lai dabar ciurka,kuriam pardavei savo MP,suka galva kaip jy kelt... :lol::lol:
manau kaid siurkai iki karves davaziuot to nereiks daryt :D:D:D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pajerikui coilspacer'iu niekas negamina (nebent kaip jau minejo reiktu tekintis paciam). taciau esu skaites australu forumuose, kad jie, noredami pakelti pajero, jiems sudeda patrulio skyruokles (lygtai GR ir lygtai galines), be to, kai kurie deda 5durio skyruokles 2duriam.

o siaip, mano subjektyvia nuomone, geriausia pajerui is viso su vaziuokles svetimkuniais ir belekokiais ratais geriau neprasidet - juk jis ir su 31 ratais (kurie telpa ant standarto) vaziuoja pakankamai gerai :):):)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neabejoju, kad vaziuoja :), teko sėdėdėti dviduriame važiuojant į medžoklę, (uždėti buvo standartiniai ratai), likau apakes, beja dėl šios priežasties ilgai ir kantriai ieškojau dvidurio MP II :) . Kai nudilinsiu savo standartinius M+S butinai dėsiu 31 colio padangas. Kažin ar lieti diskai tiks šiam reikalui? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.