Pereiti prie turinio

Xj 4.0 degimas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 83
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Su laidu pakeitimais jau kaip ir susigaudziau pats:)

Nu bet kaip ta degima visa pasukt nedašunta, jug apačioje tvirinasi varstelis kuris visada stacionarus

kaip tu cia tip ilgai mucinies?  as ir keisdamas kelma buvau pametes degima... issprendziau visai nesunkiai... pazymejau kurioj vietoj dabar stovi begunokas, tada istraukiau kelma ir per zingsni (krumpli) pastaciau begunoka kitoj vietoj... pabandziau uzkurt, uzsikure pasaude ir uzgeso. vel pazymejau kurioj vietoj dabar stovi, vel istraukiau kelma, vel per zingsni perstaciau.... ir vrum vruuuum ir dirba :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dzina kaip jis pasisuka ikisant,nes ass ta plokstele uzmaunu ant slicu ant ašeles tada kai pasatau i virsu stumuokli ir tada atsizimėjes traukiu laukan,užkalu metaliuka ir vėl istatau, kad tas pizdukas stivėtu ties davikliu, tuomet neziuri i pirma laida....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mežinau, nesuvokiu kaip turi stovėti beginokas i pirma laida ir tas sudukas ties davikliu...

visi davikliai ir ardomos detales turi stacionaria vieta ir i jas neziurek ir nesimucink... sakau vienintelis kelias traukt skirstytuva, pasukt truputi begunoka ir vel istatyt ir taip prieisi reikiama padeti... ir kaip minejo kolega nepamirsk kad istatant skirstytuva begunokas pasisuka koki cm... tai reikia iskaiciuot ir sita jo kelia... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As zinau ir suprantu kad ikisant visa degima per dantracius kazkiek pasisuka i tam tikra puse,todėl kartais reikia pažaisti kol atsistoja tas pizdukas ties davikliu, bet kai tik jis atsistoja i ta vieta beginokas ziuri nei i pirma laida i tarp 2ir 4

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaidys kazkoks, perkaitaliojau laidus,atstaciau viska, arba ciaudo ir nedasikurias arba isvis nesikuria...

Kas sako kad pasuk degima visa tai parodykit kaip? Cia man jis pilnai prisisuka i bloka ir viskas,ne kaip nivai kad pasukiot galima visa. Galbūt ir naujesnius kur kitoks degimas taip pat galima bet ne manajam....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaidys kazkoks, perkaitaliojau laidus,atstaciau viska, arba ciaudo ir nedasikurias arba isvis nesikuria...

Kas sako kad pasuk degima visa tai parodykit kaip? Cia man jis pilnai prisisuka i bloka ir viskas,ne kaip nivai kad pasukiot galima visa. Galbūt ir naujesnius kur kitoks degimas taip pat galima bet ne manajam....

Ar tikrai pirmas cilindras virsuje suspaudimo fazeje? Ar visos mietkos taisingai stovi?

Paziurek cia https://www.autozone.com/repairinfo/repairguide/repairGuideMain.jsp?pageId=0900c1528008aa69#

Pradzioje eina info apie 2.5L, o zemiau, mazdaug nuo puses yra 4.0L. Ten visos mietkos parodytos pagal laikrodzio valandas. Taip pat damperio.

Angliskai bet vaizdines info turi uztekti. Tik nereikia skubeti. Reikalingas tikslumas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miroslovai,neatidaro puslapio,reklamas kažkokios ir viskas...

Atidarė per kita naršykle, blyn, na bandysiu pagal paveiksliykus atsikrapštyt kaip tas metaliykas turi stovėt,nes aš tai nuėmes nuo šlicu jį

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://tomasz.korwel.net/2006/12/19/replacing-ignition-distributor-in-jeeps-40l-engines/comment-page-1/

Na ka vadovavaus šuo puslapiu, miroslovo tinklapis principas tas pats, svarbu pstatyti pirma stumuoklį i viršų, apatine siurblio gruoveli pastatyti ties 11h ir kas svarbiausia neturi NETURI sutapti joks pizdukas su davikliu kaip man buvo aiskinta(arba netauip suprasta) bet ir vaizdines medziagos buvo pateikta, pasikartosiu,netuuuri sutapti kaip fotopost-10219-0-01937600-1537085733_thumb.png

Turi sutapti tik beginokas su pirmo cilindro kontaktu.

Na 4lyg dienis pamastymo,nervu ir t.t. davė savi vaisių...nors jau ir traliuko ieskojau:)

Taip ir nepakeičiau to daviklio, karštas variklis pastovėjes keles minutes reikia pazulinti kol užsikuria...bandysiu filtra pasikeisti benzo,benzo spaudimą pasimatuiti, bet cia gal jau kituose temuose.

Ačiū visiems už komentarus,paaiškinimus,gerus ketinimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.