Pereiti prie turinio

vanduo salone, kur ieskot problemos?


Tomka

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gyvi :)

 

Pries 2 savaites nupirkau Di-Da (2001 m.)

Pacia pirma nakti, gerokai palijus patebejau, kad po priekinio keleivio kilimeliu yra vandens...

Taip ir nesupratau, ar duris vos praviras buvau palikes (prie nuosavo namo), ar gal kokis tai drenazas uzsikises...

 

Gal kas susidurete su sia problema (o gal tai ne problema, o mano kalte)...

 

Pasidalinkite :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz terano II/ maveryje yra toks pats bajeris... gydosi lengvai ir per 15 min. ... is isores priekinio stiklo nuardot plastmasine apdaila, ten po kaire ir po desine yra du pailgi kreivi dangteliai, is keleivio puses po dangteliu stovi oro filtras, po juo peciukas ... problema ta, kad ta dangteli reikia nuimt ir vel uzdet su hermetiku, kadangi ten tarpine buna jau pakirmyjusi, va todel ten nuo lietaus ir lasa vanduo ant kilimelio .... pas mane tokie niuansai buvo... po tokios proceduros viskas baigesi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

pas MP II labai skardos pūna, dugnas išpuvo, kelk kilimą ir dėk skardos arba aliuminio gabalą dugnan, kniedyk ir popyg tos problemos, lopo kraštus silikonu arba guma apsiūk... :);)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali per pr.langa,duru gumas,per laidu diurka is po kapoto kur ateina zgutas,posukio laido is sparno guma gali but nukritus,is duru vidaus reik nubegima pravalyt,jei nera padaryt,paskui daznas atvejis pro peciuko oro zabornika,peciukas ima ora po priek langu,tame oro kanale turi but lietaus vandens drenazinis nubegimas,jei jis uzsikimsa,gali pro peciuka varvet.Budas kaip rast is kur vanduo-Visas itartinas vietas palaistiti su slangu pries tai sutepus guasu,ir stiebet is kur spalvotas upelis pareina :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Dar jei yra liukas tai ir jo drenazini vamzdeli patikrink,mano toyotoi jis buvo trukes tai palei panele lasejo.

 

Pas mane tas pats buvo su liuko drenazu - vis po kilimeliu slapdavo, paemiau slanga ir palaisciau vis aukstyn kildamas ir kai tik ant liuko paliejau pasirode visu grazumu is kur bega.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.