Pereiti prie turinio

Kuro matuoklis ?


Rekomenduojami pranešimai

Idejus i gaz 69 japonisko auto kuro baka spidometro rodykle rodo atvirksciai. Jai bakas pilnas rodo tuscia o jai tuscias rodo pilna, beto labai jautrus, nuo menkiausio susviravimo rodykle sokineja i visas puses. Taspats ir su gaz 66. Gal kas zinot ka daryt kad viskas veiktu normalei :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man rodos jog gausiu keist matuokli. biski netinka bet turetu iseit perdaryt.

O cia atsakymas i klausima :D

 

Aš kažkodėl visą gyvenimą galvojau, kad "spidometras" tai tas didelis apvalus prietaisas paveikslėlio centre :D

 

O pliusą su minusu sukeitus nieko negausi. Prietaiso veikimo principas kitoks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei teisingai pamenu tai ten paprasciausias reostatas ant pludes, kurio nuo pludes padeties keiciasi varza. man rodos reik varzos kontaktus apkeisti ant pludes, jei teisingai galvoju, nors man atrodo klaidingai :lol:

 

 

Mintis įdomi, bet reikėtų ne kontaktus apkeisti, o mechanizmą su plūde apversti :D

 

Jei varža pav.: 20 omų, tai ji nesikeičia sukeitus matuojančio prietaiso laidus vietomis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dirba kaip reostatas. Kaip pvz tie triju koju sukiojami, viena tu koju buna kuri nuo rankelenes dirba, o prie tu dvieju likusiu prie kurios pajungus nuo jos priklausys i kuria puse sunkant mazes. tai cia panasiai tik viena laida reikia prie kito galo viju perjungti, o ne laidus sukeisti vietomis. jei gerai galvoju ir jei supratot ka turiu uomeni

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam davikliui, savo rodyklinis prietaisas.

pvz ,žigulio daviklis atrodo vos ne įdentiškai, kaip ir Gaziko, bet jo varža kiloominė, o gaziko -dešimtys omų, taigi sukergus du skirtingus prietaisus, nieko gero negausi-rodys tik kad bakas tusčias , arba pilnas. :)

Reikia dar tureti omenyje , kad benzino matavimo schemoje dalybauja ir prietaiso masė/korpusas-ji turi patikimai kotaktuoti su daviklio korpusu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.