Pereiti prie turinio

Nissan Terrano 2.7 litr. 92 kW 1997m diagnostikos klaida 0034


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki forumiečiai,

atlikus mano terranui kompiuterinę diagnostiką išmetė klaidą 0034 NEEDLE LIFT SEN   

Hmmmm bandžiau pagooglint ir nieko neradau . Jeigu gerai suprantu (nes meistriukas atlikęs kompiuterinę diagnostiką nieko pasakyt negalejo, nes jis tik elektrikas) tai čia kažkokios adatos pakelėjo dačikas? Aš nelabai suprantu kas čia per daiktas, nei ką jis daro,, nei kur jis yra? Daugiau klaidų kompiuteris nerodė.

Dariau terranui diagnostiką, nes ryte sunkiai kuriasi o varikliui dirbant "ant laisvų" labai mažos apsukos (net užgęsta).

Patarkit ką daryt. Gal turit patirties?

Dėkui

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip skaičiau.

Aš noriu sužinot kas ta klaida 0034.

Rusiškuose saituose skaičiau, tai lyg kažkokiam purkštuke yra dačikas kuris atsako už variklio darbą 'ant laisvų'. Aš noriu sužinot ar taip gali būt?

Redagavo ramaski
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip skaičiau.

Aš noriu sužinot kas ta klaida 0034.

Rusiškuose saituose skaičiau, tai lyg kažkokiam purkštuke yra dačikas kuris atsako už variklio darbą 'ant laisvų'. Aš noriu sužinot ar taip gali būt?

Spėju kalba eina apie pirmą purkštuką kuris su laidu yra... o tau išvis nesiveda ryte, ar visgi eina užsukt ?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip skaičiau.

Aš noriu sužinot kas ta klaida 0034.

Rusiškuose saituose skaičiau, tai lyg kažkokiam purkštuke yra dačikas kuris atsako už variklio darbą 'ant laisvų'. Aš noriu sužinot ar taip gali būt?

kokie pas tave purkstukai,kuro griztamas metaliniu vamzdeliu ar guminem slangutem?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.