Pereiti prie turinio

XBRADAS FREE 2018 - vasario 17d.


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 126
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Soriukas, :blush: garžu, o kodėls sakot kad land roveris baisiai ? Sakyčiau ydomiai... ar buvo pasekmių ?

tai kad jau foto padarita kai buvo beveik istrauktas jis. Uztrukau kaskur 20 minuciu kol istaukiau. O salia landroverio ir GR Y60 buvo paskendes. Irgi istaukiau ji.. Redagavo erikasss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks jausmas kad ekipazuose sturmanu ar ner, ar is masinos nelipa, ziurint foto.

:D  

p.s. o gal kaip mane skirlenuose pavedė per didelis pasitikėjimas savimi  :D  tipo huinia..prarvomsia..max 10 min pasigervinsim ir vsio...vsio buvo po 4 valandu  :o  ir tai su pagalba 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tam šturmanui ledo tvirtumą įvertint? Ašt tarkim buvau išlipęs, ėjau trepsėjau šokinėjau... tik užvažiavo ir įlūžo...

nu mes tai kas kaip vazavom ir traektoriju radom, tik pilotui reikejo pi...lei duot is ryto,kad pradetu klausyt ka sako:)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau del piloto. Bet iš jusu ekipažo visi išlipo kai cherokis jau kabejo provežuose. ;)

Ne, Den, islipom tai anksciau, tik pilotas neklause is ryto .Iki pakibimo ir piz..lei. :)

Dar karta aciu tau uz pagalba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiai dienai registruota 43 ekipažai, nežinau, ar visi dalyviai nori būti viešinami, neklausiau sutikimo, o ir poreikio nematau tokių sąrašų, nes čia ne kokios nors oficialios sporto varžybos.

klausiau tik dėl to, nes vakar užsiregistravau ir įdomu ar man pavyko
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.