Pereiti prie turinio

MP 1 tiksi rele


tomukkas

Rekomenduojami pranešimai

kai uzvedu savo senuka mp 1 kokias 0,50-1 minute po to nustoja .Ir taip po kiekvieno uzvedimo.Tiksi rele pritvirtinta ant kairiojo landzerono. pradejau tyrineti pasirodo tiksi tiek po panele esanti relyte ir dar viena prie kaires puses pr. zibinto esanti rele , zodziu jos visos trys tiksi vienu metu kaip koia bomba :D . kiek patyrinejau tai surista kartu starteris + pasildymo zvakes . Toks vaizdas kaip kokios mases negautu .Gal kam buvo pasitaike :?: :idea:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau, tas mases ,pasukinejau,supurskiau kontaktiniu variniu tepalu,vis tiek tas pats galvoju kad kaskuri rele nedirba taip kaip jai reikia. nulekiau pas autoelektrika,tas pasikuite nieko tipo nerades , bet taip daryti reles negali man papasakojo jis ,.,tai ir pats zinau nes nemazai metu tas masinas ciupineju, ir priejau isvados nekreipti demesio ir gazas dugnas :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu pradziai pasiskolink pas ka nors mp1 su 31 ar 32 ratais, ir pabandyk pas save uzsidet. o poto galvok apie 33. gal pas tave linges sede, gal dar kas nors. nusipirksi 33ius, o paaiskes kad realiai gali lysti tik 31... o kad ir uzdesi tuos 33 tai nereiskia kad ten viskas gerai, pabandyk issukes vaira pavaziuot, per duobes, kalnelius, gal lies ar linges ar arkas ar dar ka nors... vat kai visa tai pabandysi, tai galesi sprest kokiu gumu tau reikia ir kokio plocio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui justai uz patarima,siai dienai konstruoju padzeriuka ir susitaikiau su mintim kad be bodilifto neapseisiu,galvojau is pradziu kad ir 31 ar 32 usteks (dabar 31uzmauti) bet vis tiek prieisiu prie to kad 33 reiks detis, ir visus su tuo susijusius darbus atlikt.Tai nutariau padaryt is karto :roll: :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kėbulas labai lengvai keliasi, 3 coliai iš poliuretano ir jokio vairavimo diskomforto, razdatkę stiprint reiks, šakes kitas ir tocionus kitus , sustiprintus reiks dėtis. Tada laiko. Geriausia važiuklę Old Man Emu susimesk, apie 4000 kainuos lituoklų, plius minus varžtai, dar šakes susirast reikia , Iron Man būna arba iš USA Dodge Rider ( tas pats MP, tik varikliai nuo 4,3 prasideda pas juos ir iki 6,2 eina), čia ir razdatkė pas juos stipresnė, perdavimus su greičių dėže ir tiltais tuos pačius reikia suderint . Reiks viso iki 10000 lt sukišt, jei pats darysies, jei kiti, plius darbas, va tada niekas nesulūš , laikys viskas ir eisi kaip pakistano bėris visur :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kėbulas labai lengvai keliasi, 3 coliai iš poliuretano ir jokio vairavimo diskomforto, razdatkę stiprint reiks, šakes kitas ir tocionus kitus , sustiprintus reiks dėtis. Tada laiko. Geriausia važiuklę Old Man Emu susimesk, apie 4000 kainuos lituoklų, plius minus varžtai, dar šakes susirast reikia , Iron Man būna arba iš USA Dodge Rider ( tas pats MP, tik varikliai nuo 4,3 prasideda pas juos ir iki 6,2 eina), čia ir razdatkė pas juos stipresnė, perdavimus su greičių dėže ir tiltais tuos pačius reikia suderint . Reiks viso iki 10000 lt sukišt, jei pats darysies, jei kiti, plius darbas, va tada niekas nesulūš , laikys viskas ir eisi kaip pakistano bėris visur :D:D

Dariuk,dadesi dar 10000lt uzdesi ir 40 :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.