Pereiti prie turinio

Pora klausimų apie Land Rover Discovery


trankalas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi,

pirmą kartą rašau čia postą, skaityti teko ankščiau šį forumą šiek tiek, bet rašyti ir klausti nebuvo priežasties - dabar yra. Taigi, nusipirkau Land Rover Discovery (kiek suprantu trumpinasi LRD). 1998 m. gamybos, 2,5 TDi 3 durų. Kol kas esu patenkintas, bet yra šiek tiek pastebėtų problemų:

 

1. Važiuojant jaučiasi liftas, ar gali būti nuo - dabar nežinau kaip pavadinti tą detalė, tokiose alkūnėse imontuota guma: Pagal Microcat ta detalė vadinasi: BUSH, FRONT SUSPENSION RADIUS ARM TO AXLE (Kodas: NTC6860). Varžtas veržiantis tą detalę laisvas, net su ranka pajudinu jį. Ar gali nuo šios gumos būti šioks toks liftas?

 

2. Ratai: P235/70R16 M+S BFGoodrich Winter Slalom, kaip del žiemos/vasaros sezonų, kažkas sakė, kad vasara galiu su tom važinėtis, tipo mažai dyla, kurias turiu. Aišku, noretųsi kokiu nors purve geresnių padangelių, nes turiu sodybą, miško, kurį reikia pavalyti. Kokius pločius, aukščius, spindulio ratus turėčiau dėti? Į kokias kainas reikėtų orentuotis su šiais norais?

 

3. Į ką turiu atkreipti dėmesį, ką turiu ypatingai prižiūrėti, ką tepti ir pan.?

 

4. Kur ieškoti naujų/senų detalių (Vilnius)?

 

Gal dar ką patartumėte?

 

Labai ačiū už informaciją

 

IKI

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 70
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

rasei JAUCIASI LIFTAS, turbut norejai parasyt,kad jauciasi liuftas-tai yra laisvumas,lifta pajausi susidejas aukstesnes spyruokles,tada ir padangos rimtesnes tilps :wink: O laisvumo vaziuokleja pojutis gali but ir del spyruoklines pakabos ir del auksto profilio siauru padangu,tuo labiau M+S ,ju minksti sonai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ačiū už pastabą :) Jo liuftas dar vis jaučiasi, nes nieko nedaręs.

 

Bet džipuku patenkintas: 14,5m. rąstą apie vieną km. partempiau ant troso...

 

 

BTW: būna problemos su blokiravimu ratų, reikia gerai "ryčiagą" pamalti, kad išsijungtų geltonas indikatorius blokiravimo skydelyje, čia dažna problema?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki vėl,

man rodos, turėsiu ir turėsiu aš tų klausimų apie savo LRD :)

 

Per tą laiką pasikeičiaus tokių ašių, kur sukasi prie priekinio tilto salenblokus. Susitvarkiau 4 šarnyrus ant priekinės ir galinės vairo traukių. Vistiek liuftas yra, keistoka. Be to vairas šonu pasistojo - vadinasi reikia suvedimą daryti?

 

Gale šviečia tik ant buferio esantys gabaritai, buvo dingusios stabdžių šviesos (pasirodo parėjo pedalo varlytė), pastebėjau, kad ten gale dvigubos lemputės, kur stabdžiai. Vadinasi nedega pas mane gabaritai gale viršuje. Ar teisus, taip turi būti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisegu Shell tepalų katalogo specifikacijas:

http://img32.imageshack.us/img32/5364/s ... rover2.jpg

Labai didelis paveikslas gavosi :)

 

 

Pagal jas, į mano LRD reikia pilti:

Variklio alyva: Helix Diesel Super arba geriau 6,65 litr.

Pavarų dežė: Donax TA arba geriau 2,67 litr. (tas pats tepalas ir į vairo stiprintuvą: 2,9 litr).

Diferencialas: Spirax MB 90 arba geriau 1,7 litr.

 

32. - Lentelėje pateikti duomenys galioja ir priekiniam, ir galiniam diferencialui.

91. - Paskirstymo dežei naudoti irgi Shell Spirax MB 90.

 

Čia šiaip įmetu rastą katalogą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei kam įdomu, pasipasakosiu:

Alyva varikliui - Meguin Synt. Pr. Diesel 10w40 5 litrai x 2 = 104 lt. | http://www.meguin.de/meguin/produktdb.n ... _4340.html

 

 

Alyva mechaninei gr. dėžei - Shell DONAX TA 1 litras x 3 = 45 lt. | http://pigu.lt/autoprekes/tepalai/shell ... ?id=216338

 

 

Alyva razdatkei + tiltams (2,3 + 1,7 + 1,7) - Hyp. GL5 80w90 1 litras x 6 = 78 lt. |

http://www.yatego.com/riflona/p,495f9de ... 6l-1-liter

 

 

Na ir filtrai: tepalo, oro, kuro = 67 lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalus susipirkęs kaip ir jau, bet ačiū už psl.

 

Dabar sugalvojau galinio reduktoriaus riebokšlį pasikeisti ir 2 dienas neišemu tokio grybo is galinio reduktoriaus, kuris dengia varžtą (kardano centratoriaus). Paveikslėlyje:pizdulka.jpg

 

Lūžta ir lūžta varžtai, kuriais bandžiau ištraukti jį. Gal kas netyčia žino kokį stebuklingą patarimą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

sveiki kad nekur naujos temos noriu paklaus pas mane disco 300 tdi kai pasala tai kasko starteris labai sunkiai suka atrodo lygakumas dus tuoj, gal taip cia pas visus tokia beda ,akumas naujas, startery perinkau vasara visa sutepiau visi guoliai lyg tvarkoj buvo. o siltas kaip isprotejas suka kas gali buti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kad nekur naujos temos noriu paklaus pas mane disco 300 tdi kai pasala tai kasko starteris labai sunkiai suka atrodo lygakumas dus tuoj, gal taip cia pas visus tokia beda ,akumas naujas, startery perinkau vasara visa sutepiau visi guoliai lyg tvarkoj buvo. o siltas kaip isprotejas suka kas gali buti?

zvakes patikrink, pas mane tas pats buvo, pasirode jog dirbo tik viena kaitinimo zvake. pakaieciau ir viskas susitvarke

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zvakes naujos :arrow: :idea: pas mane ir akumas galingas specialiai pastatytas kad lengviau suktu be neciorta tas pats :? pas mane tai jis kurias neblogai tik sakau kai pasala tai starteris ciut suka :?: ar gali starteris galia prrasti ? kai tepalas pasala o kiekis tai gan nemazas tai gal tada jis ir nenori sukt o ant siltu tai sakau kai zveris vynioja kaskokie x failai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.