Pereiti prie turinio

Prieš perkant motereo..ka reike žinoti ir kur ziureti


Rekomenduojami pranešimai

rema ties galiniu slaunu tvirtinimu ir aplink bako.ar jungesi prekis, nes daznai sutrukineja vaakuminiai slangeliai,generas kaip krauna.viskas

Na aš ryt važiuoju žiūrėti.gan pigiai .esu žalias ir būčiau dėkingas kas suteiks Koke info..noreciau taip pat sužinoti gal kas kokius ratus parduoda..kaip daromas ir ar įmanomas pačiam pasidaryti liftinga

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau visų..nepagalvojau kad čia nuorodą galiu įmesti fb..

Esu naujokas..ir mano pirmas 4×4..

Pinigų daug neturiu..bet 4×4 norisi..nebus jis naudojamas kas dienai..pagrinde savaitgaliais..keliones į žvejybą..ir panašiai...tai būčiau dėkingas už patarimus..domina padidinti jo pravazuma..;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas jam yra kad TA neturi? varikliai kantrus, tik kartais  galva persprogsta. paziurek kad nepustu slangu.

 liftuojasi nesunkiai, prieki torcijonus pasuki, gale didesnes spyruokles, arba po spyruoklem kazka. nuo  kitu masinu  tokio diametro spyruokliu turbut nerasi, nebent pabursi lekstes ir isidesi kitokias.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas jam yra kad TA neturi? varikliai kantrus, tik kartais galva persprogsta. paziurek kad nepustu slangu.

liftuojasi nesunkiai, prieki torcijonus pasuki, gale didesnes spyruokles, arba po spyruoklem kazka. nuo kitu masinu tokio diametro spyruokliu turbut nerasi, nebent pabursi lekstes ir isidesi kitokias.

Dėl ko TA neturi nezinau.neklausiau..

Sakė kad variklis važiuoklę viskas tvarkoje.

Pats iš kokio miesto esi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei viskas tvarkoj tai kaina juokinga, ir neaisku del ko. cia didziausias idomumas :)

Na ir man taip pasirodė..na sutariau rytdienai ..vaziuosiu pasižiūrėti.kaip minėjau sakė kad kūrėsi ir važiuoja gerai..vaziuokleje nieko nabilda...bus matyt..butinai duosiu žinot ryt kaip sekėsi...

O gal kas norėtų su manim nulekti kas nusimano...ir duotu patarimą vietoje...zinoma ne už aciu...;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Va buvau nuvykęs apziureti..variklis dyrba kaip laikrodis..truputi varva tepaliukas is kažkur..slangu nepucia...vaziuoja smagiai..pakaboje nėra jokių pašalinių garsu..tiltai veike..ijungus 4×4 važiuojant ira kažkoks garsas..(Gal taip turi buti?)nerodo greicio..stabdziu beveik nera.stabdziu skyscio rezervuaras tuščias ..langai visi veike..lepos taip pat..dugnas parudijas..(stovejas 3 metus lauke.)bet neispuves..ispuves priekinis balkis kuris randasi prieš radiatorius...na čia kiek aš pastebėjau..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.