Pereiti prie turinio

Wrangler pokatuskiu projektas


wzikas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, rasysiu cia apie savo Wrangleri kuri pirkau pardavus Defenderi 90. 

Abu sie visureigiai panasus ir siek tiek skirtingi.

Pirkau cia is forumiecio, gerokai nudrozta, bet pamazu prikelinejam.

 

Turim 3 duru 89 metu, 4.0 benzas, kietas ir minkstas stogai, durys standartines bei bikini. Ratai R16 su geru isnesimu virs 10 cm. 

Gerve 18k lbs. Kelstas saibom 5cm.

 

SIuo metu atiduotas kebuliniam darbam bei dazymui. Taip pat reiketu pazais su liftu

 

 

post-12791-0-94167600-1503651723_thumb.jpg

post-12791-0-26447600-1503651733_thumb.jpg

post-12791-0-41799300-1503651742_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei planuoji teisingą bodyliftą, geriau užsisakyk ebay arba pas Merį nes pasižiūrėk kiek ten detalių komplekte, bus ką veikt viską atskirai susirankiot, man darė Žiogas ir tai užėmė labai nemažai laiko (pas mane automatinė dėžė kuri žymiai supaprastina liftą)

 

https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xwrangler+yj+lift.TRS0&_nkw=wrangler+yj+lift&_sacat=0

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, pasiklausiu del kaprolono. Seip saibos po 1.2EUR/vnt maciau internete

 

Darbai po biski juda:

YuDOg07.jpg?1

X86h6DJ.jpg

2B6U4yP.jpg

 

fJorBOP.jpg

 

TlZKwcU.jpg

 

bD9bVQO.jpg

 

paVgtIz.jpg

 

ATveze man didelius fenderius nuo naujesnio wranglerio nes dabartiniai ratai viors 10cm islenda del ratlankio isnesimo. Zodziu kaip priderint naujos kartos fenderius prie senuko wranglerio? Galiniai tinka puikiai kaip priekiui taip ir galui, uztai priekinius reikies stipriai karpyt norint juos priderint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia nemazai perskaityta, tai mano atveju nera informacijos., lygiai taip pat ir US forumuose nera sprendimo.

Sekancios kartos TJ fenderius galima i YJ permest, bet mano atveju paimti JK fenderiai ir be dideliu pjaustymu nieko nebus. Galinis bamperis irgi priderinamas. Bet priekiniai fenderiai pas JK eina palei kapoto profili platejantys lik priekio o YJ lygegreciai turi eit. Nors plotis ju man kaip tik tinkamas ir plastikas toks elastiskas kokybiskas neskylines nuo kontaktu.

Redagavo wzikas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus smelio o ir suvirinimo ten tikrai nedaug, tik tos 2 vietos prie sedyniu. Galas absoiuciai sveikas.

PS. dazysim Raptorium juodu vidu ir isore, taigi gerai pasveistus turetu uztekti labai ilgam.

 

Nenoriu su situo projektu ilgai zaisti nes pokatuskem skirtas. Eileje laukia Defenderis Spectre replika, taigi ten pagrindines islaidos eis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatarčiau dugno iš vidaus dažyt raptorium jei nebus idealaus paruošimo.

 

Ka reiskia idealus paruosimas? Pasalins rudys, pasveis viska, nuriebalins, gruntuos ir raptorius. Bent jau taip dariau su defenderiu

Kilimu nebus, skyles vandens nutekejimui yra, esme kad nesibraizytu kai per metala botais trinsiu, visokie instrumentai skraidys ir pan

Redagavo wzikas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

cia ant kupsto stovi nelygiai, is kitos puses ne taip ziostkai. 

Reikes jam ta vertikalia fenderio dali pripjaut, dar kokias 5 cm pati fenderi praplatint juosta ir viena lapa i linge imest kad kiek pakiltu tada jokiu lietimu diagonalkei nebus ir purvus taip netaskys kaip su anais ratais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.