Pereiti prie turinio

Pathfinder v6


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Nutariau pirkti Pathfinderį, parduodu pilnai plentines mašinas ir noriu kažko pravažesnio su daug vietos, taigi.

 

Domina mane tik v6 benzas, ką galite pasakyti apie jį? Žinau apie tas radiatoriaus ir dėžės problemas, tai bus pirmas dalykas, ką tikrinsiu. Kaip suprantu Europoj tik metus gamino tą r51 v6 benzo motoru. Šiaip pirkčiau nedvejojęs, kaip ir daug prisiskaičiau apie juos, beet klausimas dabar kilo dėl dalių? Paprastų visokių, kaip diržai, grandinės, tarpinės, įtempėjai ir kt su motoru susijusios dalys. Bijau, kad nebus kur pirkti kažkam pagedus. Eolte tikrinausi ir nekažką pasirinkimas, iš tikrųjų.

 

Ar kas nors turite Pathfinderį su šiuo motoru? Gal galite pasakyti, kur perkate dalis?

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klevai, aš kažkaip nelinkęs rizikuoti, o ką iš info prisigooglinau, tai tiesiog didžioji dauguma žmonių sako, kad pakankamai skirtumų tarp šitų motorų.

Man praktiškumas, dydis ir pravažumas svarbiausia. Nesitikiu, kad Nissane bus geresnis salonas, nei Land Rovery kokiam tų metų. 

 

Discoveris irgi būtų variantas, bet visi dyzeliniai.

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Man praktiškumas, dydis ir pravažumas svarbiausia" - tada labai abejoju kad Nissan Patfinder yra teisingas pasirinkinas , bent aš tokiu atveju rinkčiausi kažką rimtesnio ir patikimesnio.

 

Beje , kas dėl to" dižiosios daugumos žmonių sakymo " tai jų žinios dažniausiai būna susideda iš susistemintų nuogirdų o ne iš praktinių žinių.  :)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.