Pereiti prie turinio

Xj galinis buferiukas


Teodoras

Rekomenduojami pranešimai

Ne nelinguoja nes viskas paskaiciuota, yra kronsteinas su slide ant stulpo del visa ko, nelabai matosi gal.

Bandziau specialiai , net ir vaziuojant stabdziau pirmyn atgal nei kripst...

Biski vaiksto is yvores kelis milimetrus, bet tai ne beda, pasiverzia ir valio ;)

Issitekinau palei vamzdi poliuretano ir i vidu metaline yvore, bus matyt kai zmogus naudosis..

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nelinguoja nes viskas paskaiciuota, yra kronsteinas su slide ant stulpo del visa ko, nelabai matosi gal.

Bandziau specialiai , net ir vaziuojant stabdziau pirmyn atgal nei kripst...

Biski vaiksto is yvores kelis milimetrus, bet tai ne beda, pasiverzia ir valio ;)

Issitekinau palei vamzdi poliuretano ir i vidu metaline yvore, bus matyt kai zmogus naudosis..

Rata uzsidek ant to kronsteino ir tada pavazinek, pabandyk ir matysi ar viskas gerai - manau turetu drebet ir vartaliotis ta visa konstrukcija , o vamzdis prie zavieso linkt - OF/a tokio tipo kronsteinas zymiai rimciau padarytas (ir vazdis storesnis , ir zaviesas didesnis , ir pritvirtinimas rimtesnis) ir tai iki idealo toli - tai dreba , tai ziurek neuzsidaro.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tu ysivaizduoji ar as visai jau toks kvailas kad ne rato vaziuociau , uzmetes 32" buvau, viskas ten gerai , beje cia ne lietiva kad is sveleriu lipdyt...

Uzraktas paprastas, o kas paprasta tas genealu , ne as tai pasakiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje ant mano Toyotos originalus daugiau bilda nei mano pagamintas

Raptorium ar cobra dažyta ? Beje kur zapaskės tie trys varžtai ir vamzdis tarp jų per vidurį, tai aš pas save varžtus trumpesnius padariau, lengviau ratą pirma ant vamzdžio uždėt ir paskui sukiojant ant varžtų užmaut :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekinis yra wj, toliau nieko neplanuoju kolkas..

 

Klevas. Pasakytum savo nuomone butu taip ir parasyta kad "mano nuomone.... ", o ne siulymais savo ir patarimais, kaip gali spresti neciupinejes daikto, vietoje man geriau matyt.

I baznycia del atleidimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, matyt anglijose oras toks, tolerancija svecia teisiog.Tu seip foto kokiu tikslu i foruma dedi?Kad taves paglostytu ir puikiai ivertintu?

Tai  savo nuomone apie gamini parisilaikisiu sau.

Tam forumas ir yra kad dalintusi zmones visokiausiais projektais ka pasigamino ar panasiai.Is kur dabar zinoti visus forumiecius kas ka moka padaryti,palaikau Teo,kad jis sklebesi gal kam patiks ir uzsisakis pas ji...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pati norejau pasakyt kad forumas tam ir turi but, ar jus manot kitaip ? Stumdyt prekes kaip " perekupams" is lenku ar dar kazkur..

 

 

Rojer , apie tavo tolerancija isvis galima butu patylet.. foto ydeta siaip parodymui, jokiu pagyru nelaukiu . Patarimai ir nuomones visada gerai, tik kai jos buna adekvacios..

 

Zodziu jei nepatinka galit istrinti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesikarsčuok ir pats Teodorai, kažkam taip atrodo, kitiem kitaip, kaip ištikro yra tik pats žinai, atsirenki kas ka sako ir patobolini arba ne... ir matai yra kas pavydukas griužia kad neblogai gamina ir pigiau manau:-) žodziu, nesustok:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam forumas ir yra kad dalintusi zmones visokiausiais projektais ka pasigamino ar panasiai.Is kur dabar zinoti visus forumiecius kas ka moka padaryti,palaikau Teo,kad jis sklebesi gal kam patiks ir uzsisakis pas ji...

Тai as nieko pres, lai dalinasi kas nori ir ko nori(prisiziurejom jau ir tvoru segmentu vietoi stogo bagaziniu, ir berzu vietoi bamperio.) Teisiog i kritika biski kitaip reagot galima ir reikia. Pas Teo gi kaip ne postas , tai santabarbara atsakant i kritines replikas. Tai tiek ziniu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pati norejau pasakyt kad forumas tam ir turi but, ar jus manot kitaip ? Stumdyt prekes kaip " perekupams" is lenku ar dar kazkur..

 

 

Rojer , apie tavo tolerancija isvis galima butu patylet.. foto ydeta siaip parodymui, jokiu pagyru nelaukiu . Patarimai ir nuomones visada gerai, tik kai jos buna adekvacios..

 

Zodziu jei nepatinka galit istrinti

Apie tokia reakcija as ir rasiau .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.