Pereiti prie turinio

XJ fenderiu neatitikimas


Vitoldas_J

Rekomenduojami pranešimai

Na ka sekmes su prodžektu ir kad maziau problemu kyltu. Manau susitiksim gal kokioj pakatuskej. Dar gal istemsi mane is balos :D ir gal maziau reguok taip karstai i viska. Juk visi turim savo nuomones ir naturalu,kad jos nesutampa

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 135
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kuo toliau tuo labiau matau kad jau i bala iki saugikliu bloko tikrai as jo nekisiu, tam jimnis gal papuls. Cia karsto reagavimo nebuvo dar tikrai, o del nuomoniu tai cia tas pats kad kuris teisus ar 3x8=24 ar 8x3 ... cia tarp kitko gilus psichologinis klausimas uzduodamas norint ishsiaskinti kuriam tipo zmoniu priklausoma.. bet cia jau ne apie fenderius ir tikrai ne apie projektus, bet su tuo kad asilas perka uz 250.000 tai nuzudei :))) ok, kad pasimatysim tai neabejoju ;))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tikrai nesusilaikysiu nuo komentaro, kad asilas sugebejo uzsidirbti 250.000, o protingas ne :)) bet anyway inesa aiskumo kas yra kas tokios diskusijos ir is to labai gerai atsisijoja dvi stovyklos, vieni kurie skaito asilu kitu pergrupuoja gyvunu ikunijima mintyse ir tiek ;). Viskas. Labos visiems skaitytojams ;))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar as sakiau, kad as viska zinau ?? :) jau kad blogo as nepagalvojau tai galite ramiai pradeti diena, nes negatyviai/blogai galvoti is patirtiws zinau, kad kitiem nuo to nei silta, nei salta ir tik paciam blogiau ;) peace ;)

O jums vitoldai dar toks klausimas cia vis pasigyrti bandote. Sucipavot labai daug masinu,perkat brangu xj,uzdyrbot 250000e ir siaip vis viska zinote ? Juk nebuna visaziniu :);) taika,nepagalvokit nk blogo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arwi. Kur skelbimas ? Negi nezinote kada yra nuperkama mashina :)?

Ir čia yra ir autogide yra.

 

Kalbant apie nupikimą žinau kad nupirko vieną xj uz 7000eu ir ka? Žmogus turi EURO, pats nenori,nesugeba veltis rankų, o sukišta daug gėrio už vertės dar daugiau, nori tokio ir perki. Žinom N kartų iš kitų ir iš savo kailio, kad atrodo tiek sukišai,tiek laiko praleisto ir neu puse pinigų neduoda... tokia realybė, reikia laukti žmogau kuris supras ir nenores labai veltis rankų. Aišku vat dar kiti kaip ir aš perka su dideliu biudžetu (kuris palaipsniui ateina) lavoneli uz kelis k ir prikelinėja ir džiugu viskas ok:-) pagrindinis manau ne tik mano atvėju pliusas tas kad kai nusiperki uz 2k ir po to pjeli iki kokiu 5-7k tai tas kad palengva kišami pinigai nesijunta ir nėra taip skaudu:-) man dabar kas sakytu imk xj kaip mano uz 7k:-) juokauji sakyčiau:-D bet tik dėl to kad neuždirbu po 5k per menesi:-( painiai čia iždesčiau mintis rytines...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arwi, juk sake nesivelti, nes tipo sukisti 5 shtangas i xj tik asilo pozymiai.. :)))

Dyzelis. Salyginai labai gerai vaziuoja, rida kaip dyzeliui maza, bet kaip forskameriniam motorui tai puse amziaus jau.. reikes dad nauja radiantoriu isideti ir intercooleri su naujom slangom.

Ir čia yra ir autogide yra.

 

Kalbant apie nupikimą žinau kad nupirko vieną xj uz 7000eu ir ka? Žmogus turi EURO, pats nenori,nesugeba veltis rankų, o sukišta daug gėrio už vertės dar daugiau, nori tokio ir perki. Žinom N kartų iš kitų ir iš savo kailio, kad atrodo tiek sukišai,tiek laiko praleisto ir neu puse pinigų neduoda... tokia realybė, reikia laukti žmogau kuris supras ir nenores labai veltis rankų. Aišku vat dar kiti kaip ir aš perka su dideliu biudžetu (kuris palaipsniui ateina) lavoneli uz kelis k ir prikelinėja ir džiugu viskas ok:-) pagrindinis manau ne tik mano atvėju pliusas tas kad kai nusiperki uz 2k ir po to pjeli iki kokiu 5-7k tai tas kad palengva kišami pinigai nesijunta ir nėra taip skaudu:-) man dabar kas sakytu imk xj kaip mano uz 7k:-) juokauji sakyčiau:-D bet tik dėl to kad neuždirbu po 5k per menesi:-( painiai čia iždesčiau mintis rytines...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma, ne varikli perki, o masina.. zmones kalba daug ka, dazniausiai nesuprasdami apie ka kalba, o tie kurie savo patirti kalba tai is senos suplysusios galvos lipdo kazka, veza i Alytu virina snargli, kai tuo tarpu dedi nauja galva is parduotuves ir vaziuoji, svarbu ausinimas negliucintu..

Zyzelis pas ji. Dar vitoldai kodel jamei sita 2.5 amerikona, zmonez kalba,kad jis nelabai geras variklis ar zmones tik kalba?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia problema isideti motora su sportiniu kompu jei jau yra noras benzina tureti :)? Galu gale gali isideti ka tik nori kad ir elektrini motorai jei laiko turi dirbti savo darbus, o turi zmogu kuris dirba tavo uzsakyma.

 

2,5 dyzelis? Tada rimtai gaila butu tokiu pinigu, beeet kieno eurai to ir norai:-) kaip ten, kas užsako muzika....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada aš panašiai asilas:-)

Nesiveliu i jokias diskusijas labai, išsakau nuomone savo ir kaip yra.

Nereplikuok taip baisiai ir Teodoro manau jo modelis ar netilptu i mažą biudžetą, tik tiek kad jam uk lengviau, dalių turi, irangos turi... bet va dar niuansas, išleidau ant savo xj tai išleidau bet pagalvoju kiek dar euru išleidau ant irankiu,kompresorius.... kita tema...:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkaista galva ir plysta. Dek papildoma elektrini cirkuliacini siurbli kuris ant laisvu cirkuliuos dideliu srautu ir pamatysi kaip.sumazeja kaitimas.

Tai sito dvigatelio problematine vieta gaunasi ausinimas ir tada verkia galvos. Nu jeep megsta palaikyt auksta temperatura man ir 2.1 megsta kaist buzoj

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uuu norėčiau is savo 4.0 dar paspausti kažka , dar kad kuro mažiau imtu.... bet neraukiu varikluose daug kad galėčiau konstruoti o ir netiriu tiek euru kad tai daryti duoti kažkam kitam.... o gal yra kokiu minimaliom išlaidom niuansu Vitoldai ? Kiek pamenu iš NEONO purkstukus sudeda...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.