Pereiti prie turinio

XJ fenderiu neatitikimas


Vitoldas_J

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 135
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jau prasai pasikartoti.. kai ieskojau pirkti dzipo, pamaciau ka parduoda cia lietuvoj atrurintus daiktus ir supratau kad toki kurio man reikia parduoda mobile.de uz 12.000 bet ten jis tuo metu buvo dviduris, o man dviduris netinka nes man reikia keturdurio, tada paprasai Arunciko kad padarytu toki kokio reikia ir gaunasi tas pats kas Aruncikas butu padares ir pardaves man uz 8000 ir tipo as buciau asilas ane ??

Redagavo Vitoldas_J
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A,daba viskas aisku. Jum ne daiktas reikia kad butu,o kad pavadinimas riskiom raidem butu parasytas. Tada galima ir dar daugiau igrust pinigu i masina. Na bet kaip sakiau jusu reikalas kur savo eurus desit. :) o tas 2.5 variklis lengvai cipuojasi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai pirkau nezinojau ka pirkau, nes neturiu kada labai gilintis, kad pasirodo fenderiai netinkantys taip bolt-on ir pats aruncikas nezinojo, butu kas pasakes kad galiniai netiks reiks tepti shudu tai nebutu pirkes ir butu seniai pabaigtas projektas, jis laika gaista kaip ir as, paemes iskart firminius masina jau vaziuotu... Taip, uzsides ratai ir bus aisku kokio plocio fenderiu reiks firminiu.

Redagavo Vitoldas_J
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.