Pereiti prie turinio

GMC acadia ir kiti


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

po paskutinės ilgesnės kelionės, nusprendėm, kad turimas subaru outback permažas. kol vaikai buvo mažesni tokio dydžio mašinos pilnai užteko. Kadangi pripratus prie mašinos 4x4 kitokios nesinori. Yra noras pabandyti kokį nors amerikoną.

Gal kam teko susidurti kas per mašina GMC acadia? taip pat dar kaip variantus pasižiūrinėju. tokius kaip GMC Yukon, Dodge durango, CHEVROLET TAHOE, ford explorer. Gal kaikurie ir skirtingi modeliai. Pakolkas tvirto apsisprendimo kaip ir neturiu. Pirkti irgi greitai neskubu. yra laiko pamastymas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) na ištikro norisi erdvios mašinos, kad pūtu patogu sėdėti tiek priekyje tiek gale keliaujant 4 žmonėm, gal net ir 5. su 4x4. minivenai nepatinka :). šeip svarstytini visokie variantai. Kadangi nedega, kad reikia pirkti greitai. tai pasvarstymams laiko yra viesokiems variantams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai buvau statuose labai patiko GMC Yukon, netgi norejau vienu tarpu pirkti, bet paskui kitaip pasisuko viskas. kazkaip labai teisingo dydzio  suv, ir kazkodel jis man labai grazus. CHEVROLET TAHOE irgi beveik vienas ir tas pats, gmc tik ale aukstesnes klases. paskui pagal dydi eina suburbonai, bet ten jau karves pagal mane, taspats kaip fordo excursionai. jau autobusai, nebe suv

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

 

po visokių peržiūrų skelbimų internete, ir kitokios informacijos skaitymo. Turbut lik du variantai, beliko pasipresti. o paskui seks jau paieškos. Gal kam teko susidurti kas per mašinos Ford expedition arba Nissan armada? Nežinau kodėl bet pat labiau linkstu link fordo. metai būtu apie 2008-2010

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel reikia apsunkinti sau gyvenima perkant amerikona?

nzn buvau pries amerikonus ir automatus dabar tik uz..... solidzios patikimos auto detales nebrungios komforto marios.. varikliai galingi. malonu vaziuot..... gal senstu bet .... patiko  ......

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.