Pereiti prie turinio

reikia patarimo del gr


Rekomenduojami pranešimai

kas galetu buti gr 2,8 duodu ant laisvu gaza iki dugno tai motoras uzsikarkia ir meta balta duma atrodos kad nedirba cilindrai bet ramiai prasidirba ir vel motoras dirba graziai bet jai tik gazo daugiau tai vel tas pats gal kas susiduret su tokia problema patarkit is aksto dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias mantinisb

buna kad ir kompensatoriai uzsipompuoja ant dideliu apsuku. tapalas dar saltas variklio spaudimas dar didelis duodi gazo, slegis dar labiau sukyla iir uzsipompuoja. dar nemazai itakos turi ir tepalai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
buna kad ir kompensatoriai uzsipompuoja ant dideliu apsuku. tapalas dar saltas variklio spaudimas dar didelis duodi gazo, slegis dar labiau sukyla iir uzsipompuoja. dar nemazai itakos turi ir tepalai

Pasikeisk įsiurbimo vožtuvus ir susidėk audi ar vw kompensatorius. matyt virš200 gabalų km tavo senelis turi ant nugaros. nepilk tirštos alyvos. keisk kas 5 000.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas galetu buti gr 2,8 duodu ant laisvu gaza iki dugno tai motoras uzsikarkia ir meta balta duma atrodos kad nedirba cilindrai bet ramiai prasidirba ir vel motoras dirba graziai bet jai tik gazo daugiau tai vel tas pats gal kas susiduret su tokia problema patarkit is aksto dekui

pameni kai buvau sėdęs su uazu tu dar juokeisi kad aš turbut vamzdžius sumaišiau oro paėmimo ir duslintuvo, kai ant didelio gazo karkė kaip nežinia kas, šaudė mėlynais ir juodais dūmais. Tai va išsisukau forsunkes, patikrinau ir 3 myžo, pakeičiau myžnes ir db nustojo nesamonės darytis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
pastebejau toki dalyka, itariu kazka negero :( vaziuojant asfaltu pastoviu greiciu ir staigiai numynus gazo pedala visas patrulis metasi i sona, reikia gaudyt kaip sako... kame reikalas ? :oops:

Ta pati velniava mano zajai buvo,kol bičai įvorių nepakeitė. jau antri metai ramu. Pakratyk pakabą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

sian buvo prijunge rpie kompo ir ismete klaida nr34(su bosch'u tikrino jeigu tai ka nors sako) tipo ta forsunke kur su laidu bloga, iskart pasiule ja keist, as atsisakiau, paprasiau, kad istrintu ta klaida ir dar savaite pasivazinesiu, o poto ziuresiu. besededamas sugalvojau ar negali koks laidas prie fiskes ar kur kitur but nupuves, nes viena supuvusi laida jau radau, tiesa ne variklio skyriuj, bet nesvarbu.

klausimas butu toks atjungus nuot tos forsukes laida, ar butu galima kaip nors ji patikrint, su testeriu ar panasiai, pamatyciau kokius nors voltus, ar omus ikises i tuos kontaktus testerio laidus :roll: :roll:

gal kas galit paburti is mano aprasytos problemos :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokiu laidu prie forsunkiu nera. 28rd-paprastas dyzelis kaip trys kapeikos,vien mechanika,sudetinga tik zvakiu sildymo sistema,ji veikia iki 10 minuciu,o siaip klasiskas variklis. Mano geer-iukas eina kaip zveris,paties lopyta galva,audines ubages kompensatoriais tik naujais isiurbimo voztuvais. 35* ratukus suka pats tas,5 pavara visai nereikalinga,nebent autostradoj,kai virs 90 vaziuoju. Jis megsta apsukas,tubina dirba visa galia, ir kuras pasitaupo,tik spidometras apie 15km/val meluoja,maziau rodo,gps-as tiksliau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.