Pereiti prie turinio

JGC WJ 4,7 gal kas buvot ziuret,


ricardas78

Rekomenduojami pranešimai

Kaip liaudis sako, "Ябатся мазаться" - čia gi maniškis buvęs :D

Pardaviau 2013m. rugsėjį į Vilnių, atsidūrė Utenoje :D

Parduodamas su visais tais pačiais kėbulo defektais, kaip pardaviau aš, ir kaina tokia pati. Net praėjus trims metams :D

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip liaudis sako, "Ябатся мазаться" - čia gi maniškis buvęs :D

Pardaviau 2013m. rugsėjį į Vilnių, atsidūrė Utenoje :D

Parduodamas su visais tais pačiais kėbulo defektais, kaip pardaviau aš, ir kaina tokia pati. Net praėjus trims metams :D

tai ku gero ar blogo gali papasakot apie jy,nes is skambucio pardavejui,tai vos ne ledinis,tik kazkas uzia nuo 60km,bet muzika pasigarsini ir sako negirdet :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Sveiki,

perskaitęs daug forumo temų, pradėjau linkti prie JGC WJ 4,7 (nors iki tol galvojau apie 2,7).

Kaip tik autopliuse yra tiks, negana to - rida nerealiai maža.

Gal kas ką žinot apie jį, ypač, kai jis Lietuvoje prabuvęs apie 6-8 metus :

https://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-4-7-l-visureigis-2001-benzinas-dujos-5786893.html

Ačiū

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

perskaitęs daug forumo temų, pradėjau linkti prie JGC WJ 4,7 (nors iki tol galvojau apie 2,7).

Kaip tik autopliuse yra tiks, negana to - rida nerealiai maža.

Gal kas ką žinot apie jį, ypač, kai jis Lietuvoje prabuvęs apie 6-8 metus :

https://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-4-7-l-visureigis-2001-benzinas-dujos-5786893.html

Ačiū

Pries keleta metu buvau sito apziuret buvo negyvas 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savininkas minėjo, kad jis automobilį jau turi 6 metus, o kai pirko, tai iki jo buvo 2 metus Lietuvoje. 

Bet kai jau pirko, tai buvo jis po autoįvykio ir buvo pilnai perdažytas.

Dėl geometrijos atstatymo , ir ar išviso jo reikėjo, nieko negalėjo pasakyt.

Na, ir rida tai labai jau graži - 102 000 km.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, pokalbio metu aš savininko ir paklausiau, ar jis stambaus sudėjimo. Jis sako koks skirtumad, lyg ir ne. Va tada aš jam ir atsakiau, kad arba jis turi būti labai stambus, arba Jeep'as gerokai daugiau pravažiavęs, nes sėdynė stipriai nutrinta. Turbūt nelabai suprato, nes atsakė, kadšunį vežiojosi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai neklystu su situo jeep vazineja nt agentas (pastoviai matau prie savo garazo klijuojanti supirkimo lipdukus),vyrukas pakankamai stambaus sudejimo sakyciau 95-100kg.sakyciau nt agentas turi zymiai smailesni liezuvi nei betkoks auto perekupas,taip kad lieka paciam ziureti ir spresti bukle :D  :D  :D

Redagavo Xraidas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėdynės ir vairas ne visada indikuoja ridą. Po moterų pavairavimo vairas gali būti sutrintas iki porolono per kelis metus. Sėdynės susitrina, jei važinėjama trumpais atstumais, pvz. po miestą., šuo, jei leidžiama lipti ant sėdynių, gali "sunaudoti" sėdynes per kelis mėnesius ;)

Kažkada padėjau nupirkti švogeriui apynaujį autobusiuką: rida jų buvo 160.000km, bet vairuotojo sėdynė kaip nauja, gamykliniai kilimai guminiai kaip nauji, o ant keleivių sėdynių ir lubų dar celofanai, būdoje grindys kaip naujos - mašina buvo kelių vaistinių sąvininko, kurispats ja važinėjo, ir tik greitkeliu iš vieno miestelio į kitą, nuvežti dėžes su vaistais.

Čia tik pavyzdys, kad būna išimčių taisyklėse ;)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.