Pereiti prie turinio

Nauja afera ?


MERSEDESAS

Rekomenduojami pranešimai

Kokia čia afera, tiesiog pagal vin patikrini ar parduodamo duomenys atitinka ką teigiat, už slėpimą neša atsakomybę nors ir nepardavėt auto o tik įdėjot skelbimą, jei nežinot praeities jūsų tai neatleidžia nuo baudžiamosios atsakomybės, sekmės pardavimuose

Dariau nustok vartoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas vin pas daugelį auto matosi per priekinį stiklą,nieko su juo ne padarysi,tik kaip ir minėjo o jeep o tik pasitikrinti auto istoriją.

Kitas klausimas prie to pačio,ką rašyti naujoje pirkimo pardavimo sutartyje prie žymės "defektai",kad paskui nusipirkęs klientas nereikštų pretenzijų?Tipo visi agregatai mazgai ir konstrukcijos gali turėti paslėptų defektų,dėl kurių galimo atsiradimo pirkėjas yra supažindintas,nes automobilis yra ne naujas ir jo savininkas yra ne pirmas.

as madzaug taip rasau Pasirašydamas šią Transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį pirkėjas patvirtina, kad pardavėjui, parduodančiam transporto priemonę, neturi ir neturės pretenzijų dėl nuslėptų ar nenuslėptų gedimų, defektų, agregatų būklės,  techninio stovio, apie kuriuos pardavėjas galimai žinojo, kurie galėjo atsirasti prieš  ir po šios sutarties pasirašymo. Bet visokiu veikėju yra, reik bet kam neparduot :) 

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas vin pas daugelį auto matosi per priekinį stiklą,nieko su juo ne padarysi,tik kaip ir minėjo o jeep o tik pasitikrinti auto istoriją.

Kitas klausimas prie to pačio,ką rašyti naujoje pirkimo pardavimo sutartyje prie žymės "defektai",kad paskui nusipirkęs klientas nereikštų pretenzijų?Tipo visi agregatai mazgai ir konstrukcijos gali turėti paslėptų defektų,dėl kurių galimo atsiradimo pirkėjas yra supažindintas,nes automobilis yra ne naujas ir jo savininkas yra ne pirmas.

Pirkimo sutarty rašai: "Automobilio defektai nenustatyti" arba " išvardiji defektus ir kiti defektai nenustatyti" arba "defektų nėra" toliau pirkėjo parašas yra vadinasi jis su tai sutiko ir jo problemos jau
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia čia afera, tiesiog pagal vin patikrini ar parduodamo duomenys atitinka ką teigiat, už slėpimą neša atsakomybę nors ir nepardavėt auto o tik įdėjot skelbimą, jei nežinot praeities jūsų tai neatleidžia nuo baudžiamosios atsakomybės, sekmės pardavimuose

Pasidalink info kur ka galima suzinoti apie auto pagal VIN'A?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as madzaug taip rasau Pasirašydamas šią Transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį pirkėjas patvirtina, kad pardavėjui, parduodančiam transporto priemonę, neturi ir neturės pretenzijų dėl nuslėptų ar nenuslėptų gedimų, defektų, agregatų būklės,  techninio stovio, apie kuriuos pardavėjas galimai žinojo, kurie galėjo atsirasti prieš  ir po šios sutarties pasirašymo. Bet visokiu veikėju yra, reik bet kam neparduot :) [/size]

Taip negerai, jau automatiškai patvirtini savo parduodamo auto defektus rašydamas kad klientas neturės pretenzijų jei pasirašys, nereik minėt visa tai, kiekvienas taškas ar kablelis yra svarbu.

BAUSTI NAGALIMA PASIGAILĖTI

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vokieciai daznai parduodamiems automobiliams priraso sakini - "automobilio techninis stovis nebuvo tikrinamas. Automobilio susidevejimas atitinka eksplotavimo laikotarpi. Agregatu bukles ivertinimui reikalinga detalesne apziura". Cia mazdaug pazodziui verciant is vokieciu kalbos - o tai reiskia, kad pasirases ant tokios sutarties pats ramus ir pirkejas yra susipazines, jog jeigu nesikreipe del tech stovio nustatymo - su auto bukle jis sutinka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prieš Navaros pirkimą domėjausi pirkt Klaipėdoj labai gražų tik atvarytą dodge caliber, pasiprašiau vin ir kai jie man davė o aš per kanalus usa visą info sužinojau, kad skendusi ir kur ir kaip, tai nuvažiavau apžiūrėti ir pasiklauses pasakojimų po to pasakęs savo tie man jau sako gal geriau nepirk

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip negerai, jau automatiškai patvirtini savo parduodamo auto defektus rašydamas kad klientas neturės pretenzijų jei pasirašys, nereik minėt visa tai, kiekvienas taškas ar kablelis yra svarbu.

BAUSTI NAGALIMA PASIGAILĖTI

tai aisku kad masinu su pilna defektu, kada kas be defektu parduoda :) nupasakoji pirkejui visus defektu ir tegu pasiraso kad jnetures pretenziju uz juos :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as madzaug taip rasau Pasirašydamas šią Transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį pirkėjas patvirtina, kad pardavėjui, parduodančiam transporto priemonę, neturi ir neturės pretenzijų dėl nuslėptų ar nenuslėptų gedimų, defektų, agregatų būklės, techninio stovio, apie kuriuos pardavėjas galimai žinojo, kurie galėjo atsirasti prieš ir po šios sutarties pasirašymo. Bet visokiu veikėju yra, reik bet kam neparduot :) [/size]

Tai va butent mano JEEP XJ norejo pirkti vienas toks veikejas is rokiskio,masina verta 1500€ o jis kabinejasi prie visokiausiu nebutu smulkmenu o ant pacio galo ir pradejo aiskinti kad jame mazai traukos ir kad supasi labai ant kelio...sako reik pazimeti sutarti kad as nesugesciau...spjoviau ir issodinau ir palikau stoveti ir laukti aikstelej ...

Redagavo zero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va butent mano JEEP XJ norejo pirkti vienas toks veikejas is rokiskio,masina verta 1500€ o jis kabinejasi prie visokiausiu nebutu smulkmenu o ant pacio galo ir pradejo aiskinti kad jame mazai traukos ir kad supasi labai ant kelio...sako reik pazeti sutarti kad as nesugesciau...spjoviau ir issodinau ir palikau stoveti ir laukti aikstelej ...

tai tokiu kentu pilni kampai :) iskart matosi kai yra perkamas naujas automobilis, ir nesvarbu kad jam 20 metu, juk jis turi buti kaip naujas   :)

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia čia afera, tiesiog pagal vin patikrini ar parduodamo duomenys atitinka ką teigiat, už slėpimą neša atsakomybę nors ir nepardavėt auto o tik įdėjot skelbimą, jei nežinot praeities jūsų tai neatleidžia nuo baudžiamosios atsakomybės, sekmės pardavimuose

 

Jei ne afera tai kodėl

is to pačio nr man raso dėl  mersedeso pirkimo o draugui dėl bulkos benzinines kuri kazi ar 300 verta ? O jei ir Gaspis is to pacio nr rašė dėl kelis tukstančius kainuojančio auto tai sakyčiau labai įvairus pirkėjas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ne afera tai kodėl

is to pačio nr man raso dėl  mersedeso pirkimo o draugui dėl bulkos benzinines kuri kazi ar 300 verta ? O jei ir Gaspis is to pacio nr rašė dėl kelis tukstančius kainuojančio auto tai sakyčiau labai įvairus pirkėjas ?

Yra perekupai ira kurie ieško pagal užsakymą, koks skirtumas ar ten vinas ir tas pats telefonas ar ne, aš ir galiu skambinti ir klausti win kodo, šiaip Jeep komplektaciją gali sužinoti kokia iš gamyklos net nevažiuojant jo paties žiūrėt, daug kam yra padėjęs Laumkelis, jo prašydavau kai klausdavo manes
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat turint VIN ir mašinos numerius galima pasitikrinti duomenis apie technines apžiūras atliktas Lietuvoje (rida, rasti trūkumai ir t.t.). Yra tekę matyti skelbimų parduodamų mašinų, kurių ridos parduodant po kelių metų eksploatacijos, buvo nurodomos (pvz. spidometrų nuotraukos) mažesnės, nei atliekant pirmą kartą apžiūrą parvežus į Lietuvą :D

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokia čia afera, o normalus dalykas. Teisingai o-jeep-o sako. Man kaip tik kiltų įtarimas, jeigu VIN'o nesakytų. Turiu pažystamą perekupą, tai jis mašinos neperka VIN'o nepatikrinęs. Tiktina ne tik o-jeep-o nurodytame puslapyje, o ir pas oficialius dilerius.

Matai dauguma nesupranta kur aš juokauju o kur normaliai patariu, manęs perkąsti neįmanoma, jei perkąsi tai pats toks jau būsi kad ir nenori.

Taip kad skelbimuose turėtu būti privalomas VIN'as , jei nenurodo arba atsisako sakyti tai afera, autorius šios temos gaila bet aferistas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.