Pereiti prie turinio

Giluminis betono vibratorius


Usaulius

Rekomenduojami pranešimai

Superinis daiktas darant betonavimo darbus. Dariau pamatus is Haus blokelių jos užpildydamas betonu, tai užpylus betoną, pamatą galima be sunkumų pajudinti, o po vibravimo nebe imanoma pajudinti ir betonas sukrenta įspūdingai ir dar dadėti betono reikia koki 30%.

 

Stovis, kaip naujo, kaina 90e. Šiauliai

AZ arba 862058488

post-1026-0-74148600-1479708452_thumb.jpg

post-1026-0-82617000-1479708487_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Superinis daiktas darant betonavimo darbus. Dariau pamatus is Haus blokelių jos užpildydamas betonu, tai užpylus betoną, pamatą galima be sunkumų pajudinti, o po vibravimo nebe imanoma pajudinti ir betonas sukrenta įspūdingai ir dar dadėti betono reikia koki 30%.

 

Stovis, kaip naujo, kaina 90e. Šiauliai

AZ arba 862058488

O tai už naują mokėjai 90 eurų ar dar brangiau kainavo ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netrolinu, man idomu. nemaciau nei vienos rimtesnes stroikes, kurioj nevibruotu kai betona pila...

Tai aš nė karto nemačiau, kad monolitą daugiaaukščiuose pildami vibruotų ;)

Čia būtent kaip sakei "patentininkų" prietaisas. Normaliuose objektuose - normalus betonas, ne iš mešalkės.

 

P.S. Prekiavau priedais betonui kadaise (VincentsPolyline).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš nė karto nemačiau, kad monolitą daugiaaukščiuose pildami vibruotų ;)

Čia būtent kaip sakei "patentininkų" prietaisas. Normaliuose objektuose - normalus betonas, ne iš mešalkės.

 

Nu cia tai tikrai nesamone.Penkis metus Londone prie monolito atidirbau.Ir olimpini baseina is betono pyliau.Ten net kalba neina apie nevibravima.Jeigu pilama perdanga tai jos net islygint be vibravimo neimanoma.Betonveziai varo vienas paskui kita,vos ta pompa suspeja pumpuot.Tris simtus kubu supila per 3-5  valandas.Sienos ir kolonos butu visos koretos be vibravimo.Net ir po vibravimo dar eina pagalbiniai ir cementu skylutes maskuoja tose vietose kurios bus matomos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone pasakei su tai savo priedais. mazi objektai vibruojasi su plaktukais per apalubke dazniausiai, o didelese tai po kelis zmones stovi su virbatoriais ir birbina ta betona. parodyk kursi daugiaukstis be vibratoriaus su piltas?

dabar dirbam daugiauksty norveguose, kai tik pila taip vibratoriai zyzia is visu pusiu, islanduose universiteta statem monolitini, irgi vare su vibratoriais kaip pablude.

vo lietuvoj vienus pamatus pilant tai ziurejo i vibratoriu kaip i kazka nesuprantamo, ir neleisdavo laikyt ilgiau nei 5 sek, nes tipo pieneli is betono isspaus lauk, ir liks kietas virsuj, o zvyras apacioj....:) aisku pamatai liko koreti, bet cia jau ne mano bedos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone pasakei su tai savo priedais. mazi objektai vibruojasi su plaktukais per apalubke dazniausiai, o didelese tai po kelis zmones stovi su virbatoriais ir birbina ta betona. parodyk kursi daugiaukstis be vibratoriaus su piltas?

dabar dirbam daugiauksty norveguose, kai tik pila taip vibratoriai zyzia is visu pusiu, islanduose universiteta statem monolitini, irgi vare su vibratoriais kaip pablude.

vo lietuvoj vienus pamatus pilant tai ziurejo i vibratoriu kaip i kazka nesuprantamo, ir neleisdavo laikyt ilgiau nei 5 sek, nes tipo pieneli is betono isspaus lauk, ir liks kietas virsuj, o zvyras apacioj....:) aisku pamatai liko koreti, bet cia jau ne mano bedos...

Tunks jug korėtas-ŠILUMA:-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone pasakei su tai savo priedais. mazi objektai vibruojasi su plaktukais per apalubke dazniausiai, o didelese tai po kelis zmones stovi su virbatoriais ir birbina ta betona. parodyk kursi daugiaukstis be vibratoriaus su piltas? dabar dirbam daugiauksty norveguose, kai tik pila taip vibratoriai zyzia is visu pusiu, islanduose universiteta statem monolitini, irgi vare su vibratoriais kaip pablude. vo lietuvoj vienus pamatus pilant tai ziurejo i vibratoriu kaip i kazka nesuprantamo, ir neleisdavo laikyt ilgiau nei 5 sek, nes tipo pieneli is betono isspaus lauk, ir liks kietas virsuj, o zvyras apacioj....:) aisku pamatai liko koreti, bet cia jau ne mano bedos...

Tau geriau žinoti, sąmonė priedai, ar nesąmonė ;)

 

Suauk Tunkai - daugiaaukštį aš tau galiu bet kurį parodyti ir pasakyti, kad nenaudojo jokio vibratoriaus - tu vis tiek nežinosi kaip ten buvo iš tikrųjų :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.