Pereiti prie turinio

galinis tiltas


jank666

Rekomenduojami pranešimai

kas turi ir kiek kainuoja tiltas galinis su lsd cheroky88m

:shock: nori pasakyt kad nusipirkai Jeepą be LSD?, viso tilto nereik, vidurius tik reik pasikeisti, pora lieka ta pati, dėžute tik reik su LSD žiedais ir satelitais gauti, gerai būtu kad ir su guoliais šoniniais, jei ką tai tai pasuk man

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasitaiko... va ir man pasitaike be lsd. not happy... dana 35c, nors ir select-trac razdatke ir orginali tempimo iranga, ir siaip masina labai pilnos komplektacijos.

ar reikalingas daiktas tas lsd? vieni rasot kad gerai, kiti kad purvyne nepades - dek padangas ir gerve... padangos bus, o apie gerve dar tikrai neplanuoju. ieskojau kas dar turi tilta su 3.55 perdavimu ir radau, kad 87-88 i kai kuriuos cherokee buvo dedamas dana 44. sunku cia tokiu metu ardoma masina anglijoj rast. ar verta stengtis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, be LSD tas pats kas parketinis, net paprasčiausioj balutėj sėdėsi isišiepes, reikalingas LSD, kad ir kiek kabina bet kas matė mano sakė kad abu ratai beveik visada sukasi ir eina užtad gerai

na tu jou diel parketinio jou persistengei :mrgreen: vat tau pvz LSD nera :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, be LSD tas pats kas parketinis, net paprasčiausioj balutėj sėdėsi isišiepes, reikalingas LSD, kad ir kiek kabina bet kas matė mano sakė kad abu ratai beveik visada sukasi ir eina užtad gerai

na tu jou diel parketinio jou persistengei :mrgreen: vat tau pvz LSD nera :D

o būtu buve su LSD būtum perėjęs net nesustojęs, tikrai daug padeda LSD, reik mokėt važiuot :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.