Pereiti prie turinio

JEEP Grand Cheroke


linas24

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 58
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Turejau su jais "vargo" kai nenorejo jie man tvarkyt chrysler town&country, bet ledai jau pramusti :)

O kokios kartos Towncountry ir kas per recallas? :)

 

Esu girdėjas, kad Lexus hibridams inverterių pradžioje nenorėjo keisti amerikonams, bet dabar keičia tik daina :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas - ar tvarkėtės tuos recallus kas nors?

(spėju čia kas antram, o gal ir kiekvienam WJ tas recall'as yra..).

man tvarkė sėdynių šildymą pagal recalla. Jiems šitie darbai apsimoka, nes gamintojas gerais įkainiais sumoka už atliktus darbus. Ant sėdynių šildymo elementų sąskaitos pasirašinėjau, tai jie iš chryslerio už poros valandų darbą gavo apie 350 eurų. O tas pagalves tai reikėtų susitvarkyti, buvau jau prieš pusmetį čia forume įmetęs informaciją, tik tada dar neturėjo sprendimo. Ten yra toks bajeris, kad iš niekur nieko važiuojant gali visas salonas išsiskleisti. Dabar jau dalis turi, galima kreiptis į autobravą.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas čia rašantiems - apie ką ši tema? Naujas forumo narys sudėliojo aiškius klausimus, ar būtina daryti jovalą ir viską į vieną temą rašyti??? Vėliau eilinį sykį bus kuriama nauja tema, nes bus sakoma , kad forume viskas labai suvelta ir konkretumo. Tikiuosi aiškiai parašiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, tema nukrypo šiek tiek į šalį (aš pats atsiprašau, kad apie recallus šiek tiek parašiau - tai gal pirkėją nelabai domina), visa kita apie dažnas WJ problemas, benzą/dujas/dyzelį ir pan. - visa tai irgi aktualu ieškančiam WJ.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas čia rašantiems - apie ką ši tema? Naujas forumo narys sudėliojo aiškius klausimus, ar būtina daryti jovalą ir viską į vieną temą rašyti??? Vėliau eilinį sykį bus kuriama nauja tema, nes bus sakoma , kad forume viskas labai suvelta ir konkretumo. Tikiuosi aiškiai parašiau.

tai džiaukis, kad išvis kažkas rašo, nes jei nerašytume, forumas butų miręs. Manau, ieškančiam ir perkančiam automobilį naudinga žinoti ir apie atšaukimus. Pvz aš pirkau saviškį su neveikiančiu sėdynių šildymu, Renas apie recalla kažką kalbėjo parduodamas, būtų nepasakęs, būčiau net nebandęs ieškoti apie tai informacijos. Be to pagal recallų info gali pažiūrėti prieš pirkdamas kas yra sutvarkyta, o kas ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.