Pereiti prie turinio

del padangu padekit apsisprest :)


Arturazzz

Rekomenduojami pranešimai

Lies ar nelies priklauso nuo disku isnesimo. Pas mane 33' tai pilnai susukus ir kai gauna apkrovos (pvz. leidziantis nuo šlaito ir pan.) truputi liečia linges (nors jos pas mane jau prasėdusios :( , tai gal dėl to). Beje pas mane nuimtas pr. buferis, nes susukus liesdavosi ir tarkuodavo padangas (kalbu apie bekelę) :wink: Iškart rekomenduoju susidėt atboinikus arba spiruokles, tada lingės gyvens žymiai ilgiau :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lies ar nelies priklauso nuo disku isnesimo. Pas mane 33' tai pilnai susukus ir kai gauna apkrovos (pvz. leidziantis nuo šlaito ir pan.) truputi liečia linges (nors jos pas mane jau prasėdusios :( , tai gal dėl to). Beje pas mane nuimtas pr. buferis, nes susukus liesdavosi ir tarkuodavo padangas (kalbu apie bekelę) :wink: Iškart rekomenduoju susidėt atboinikus arba spiruokles, tada lingės gyvens žymiai ilgiau :wink:

 

bet pas tave 33 ratai buferi liesdavo?32 gal nelies?

o gale telpa normaliai,su paprastais diskais? as diskus apverciau tai isnesimas siek tiek paejo y lauko puse (paplatejo)

diskai paprasti skardiniai tikriausiai orginalus tokie ale ''zvaigzdes'' :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsidejes 35 su 12 coliu diskais bet ratlankius kaip platinau disko centra perkeliau tai trupuciuka buna trina bet ir tai neakivaizdziai. Tai jei kabins pas tave gali drasiai centra perkelt jeigu diskai skardiniai.

 

 

nepamirsk kad pas tave ne linges,o traukes ir spirokles :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

karoc liec pas mani 31 bogeriai reikia rastavkiu 5cm ir 5cm papildomai liftint poliuretano saibas tada nelies 100%, kitaip sudas ypac pastaciu ant slaito rakam kai visa perkreipta tacka, per paskutine pakatuske garuose sulauziau visas apdailas ir buferius sudroziau ir ratai nukentejo, ir zinoma linges ir t,t, visi tokie itempimai prie gero nepriveda geriau pasdaryk is rozo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

karoc liec pas mani 31 bogeriai reikia rastavkiu 5cm ir 5cm papildomai liftint poliuretano saibas tada nelies 100%, kitaip sudas ypac pastaciu ant slaito rakam kai visa perkreipta tacka, per paskutine pakatuske garuose sulauziau visas apdailas ir buferius sudroziau ir ratai nukentejo, ir zinoma linges ir t,t, visi tokie itempimai prie gero nepriveda geriau pasdaryk is rozo

niekas ten nesiekia, ilgini auskarus dedi spyruokles ir viskas čiki :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie visi protingi, kai klausiau ka daryt kai noriu idet 32 ratus tai pataret, -pasidariau sumokejau 1200. tai net 31 trina, dabar vel visokie ydomus patarimai XXXX ??????????

as konstatuoju fakta kad trina nors klierensas pas mane didesnis su 31 nei pas vitalkos np su 35 ratais, vot tak xlopcy, cia as ytariu reik ziuret kiekvienam atskirai kas ir kokios linges (pas viena auksciau stovi normalios pakeltos nei pas kita verstos. netikit atvaziuokit parodysiu)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oho jai didesnis klirensas tai gal ne 31" uzsidejai? :D versk tiltus ir isnesk ratlankio centra :wink: ir viskas bus gerai :roll:

 

paklausk vitalkos jei netiki tada juokis :)

ka reiskia ""isnesk ratlankio centra?

 

 

ratlankis koks?metalinis?dabar pas tave?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.