Pereiti prie turinio

Suzuki Samurai greičių dėžės problemos


Suzukis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Reikia Jūsų pagalbos - patarimo. Mano SS stringa pavaros. Dažniausiai užstringa įjungtoje pavaroje, bet pasitaiko, kad ir ant laisvo bėgio. Toks įspūdis, kad pavarų svirtis vaikšto laisvai, bet bėgis vis tiek įjungtas. Per jėgą malant ratais svirtis sugrįžta į savo vietą ir vėl pavaros junginėjasi. Taip jau gal 6 metai važinėju, situacija neblogėja, bet nemalonu kai sankryžoje reikia pajudėti iš vietos 3 bėgiu, arba užstringa su laisva pavara ir tenka pastoviniuoti kol pataikai įjungti bėgį, nekalbu apie tai, kad kartais jį duodu pavairuoti ir kitiems.

Beje, pasitaiko ir tokių atvejų, kad stipriau jungiant 1 pavarą svirtis visiškai pabėga iš savo vietos ir tada jau tenka pasidarbuoti su raktais, kad svirtį įstatyti į savo vietą.  

Gal kas esate susidūręs? ar tvarkyti esamą greičių dėžę, ar pirkti dėvėtą?

Dėkoju už patarimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Reikia Jūsų pagalbos - patarimo. Mano SS stringa pavaros. Dažniausiai užstringa įjungtoje pavaroje, bet pasitaiko, kad ir ant laisvo bėgio. Toks įspūdis, kad pavarų svirtis vaikšto laisvai, bet bėgis vis tiek įjungtas. Per jėgą malant ratais svirtis sugrįžta į savo vietą ir vėl pavaros junginėjasi. Taip jau gal 6 metai važinėju, situacija neblogėja, bet nemalonu kai sankryžoje reikia pajudėti iš vietos 3 bėgiu, arba užstringa su laisva pavara ir tenka pastoviniuoti kol pataikai įjungti bėgį, nekalbu apie tai, kad kartais jį duodu pavairuoti ir kitiems.

Beje, pasitaiko ir tokių atvejų, kad stipriau jungiant 1 pavarą svirtis visiškai pabėga iš savo vietos ir tada jau tenka pasidarbuoti su raktais, kad svirtį įstatyti į savo vietą.  

Gal kas esate susidūręs? ar tvarkyti esamą greičių dėžę, ar pirkti dėvėtą?

Dėkoju už patarimus.

О pats svirtys (obulis)nesunesiotas? nes panasu kad problema paciam ryciage. buvom susidure, virinom ir slifavpm su bolgarke sunesiotas vietas, ba nebuvo kur kyta ryciaga gaut.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad dėl svirties ir gali būti. Man irgi virino ir šlifavo, bet nežinau ar geriau, ar blogiau gavosi. Būrėm jau visaip, niekas nesikeičia, kartais blogiau, kartais geriau. Nors man irgi atrodo, kad ten problema ne greičių dėžėje, o pačioje svirtyje. Bet nei pats, nei kiti nesugeba sutvarkyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad dėl svirties ir gali būti. Man irgi virino ir šlifavo, bet nežinau ar geriau, ar blogiau gavosi. Būrėm jau visaip, niekas nesikeičia, kartais blogiau, kartais geriau. Nors man irgi atrodo, kad ten problema ne greičių dėžėje, o pačioje svirtyje. Bet nei pats, nei kiti nesugeba sutvarkyti.

o bandymui nuo kitos dezes svirti ikist?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.