Pereiti prie turinio

JGC WJ 2.7CRD el.problema


FonZero

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos.

Gal kas turite minciu. Po akumuliatoriaus atjungimo staiga nustojo veikti centrinis (visiskai,tiek nuo pultelio tiek is vidaus), nebeveikia keleivio puses el.langai (nei priekyje nei gale) ir dingo atidarytu duru apsvietimas ant priekiniu keleivio duru.

Siandien islandziojau,isciupinejau visus laidus tiek vairuotojo tiek keleivio duryse - viskas tvarkinga ir grazu.Saugikliai visi geri.

Keista tai kad vairuotojo puseje langai darinejasi.Bet centrinis neveikia niekur...

Gal kas esate susidure ar turite kokiu minciu?  :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Centrinio užrakto blokas yra keleivio duryse, dėl to ir neveikia viskas toje pusėje. Dar kartą patikrink laidus kurie eina gofroje. Gal net su testeriu ar paprasčiausiai su lempute. Du stori laidai. Jei tikrai tas nepadeda, tada gali būti nusprogęs pats centrinio valdymo blokas .

 Beje , tokią pačią bėdą jau apturėjau. Narsčiau žiūrėjau, atrodė, kad viskas Ok, bet visgi timptelėjus už laido paliko rankose ;) .

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat tas ir idomiausia kad iki PDM (passenger door module) ateina ir pliusas ir minusas... Patikrinta ir iskart uz gofros toje fyskeje ir fyskeje jau paciose duryse prie bloko...
Kolkas panasiausia kad beda bus paciame modulyje... Juo labiau kai buvau atjunges akuma keleivio duru net nejudinau ta diena...

Kitas idomus klausimas - ar tinka PDM nuo anglo tarkim?

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas klausimas.

Kaip padaryti kad pakeitus PDM (keleivio duru moduli) veiktu mano pulteliai?

Nes dabar viskas jau veikia,bet mano pulteliai nerakina.

Rakina donoro pultelis.

Šitas klausimas ir man aktualus, nes turiu dar du pultelius , kuriuos reikia priprogramuoti prie esamo centrinio. Jei surasi kas daro, pranešk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.