Pereiti prie turinio

NT II lempos


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos ieškojau senos temos, bet neradau.... Esmė Nissan terrano II 98m. 2,7 tdi reikia Priekinių farų. Apvalios su atskiru rūko zibintu isdegė reflektorius ir šviečia kaip zvakes. Naujų kainos kosminės.. Bet Nuo 1999 jau eina vientisos faros, kiek apziurejau forma panasi, bet niekas nepasako ar jos tiktu man..  Nu manau suprantat ka turiu omeny.. (noriu vietoj apvaliu vientisas susideti) .. dekoju uz atsakyma ir gal kas ka pasiulyti galit???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nu skaiciau, kad planuoji vientisas susidet..

 

Tai va ir aiskina arba detis man angliskus seno modelio, arba naujo.. tik va niekur nerandu kas turi naujo modelio ir paskolintu pamoginti, sita nesamone padaryt.. Sone pasistaciau prie naujesnio modelio, blyn atrodo kaip ir viskas ciki, (posukius ismetus) kaip ir tiktu.. o realiai dar nedariau to.. Naujo modelio taip, pats reflektorius bus kitoks, o senų tai stiklas..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir aiskina arba detis man angliskus seno modelio, arba naujo.. tik va niekur nerandu kas turi naujo modelio ir paskolintu pamoginti, sita nesamone padaryt.. Sone pasistaciau prie naujesnio modelio, blyn atrodo kaip ir viskas ciki, (posukius ismetus) kaip ir tiktu.. o realiai dar nedariau to.. Naujo modelio taip, pats reflektorius bus kitoks, o senų tai stiklas..

Nu as vazineju su 2003m terranu atvaryk sekmadieni galesi pazaisti pasiziuresi mano alio 867621099

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.