Pereiti prie turinio

Tauta gyva, kol gyvas atminimas...


Rekomenduojami pranešimai

Man tai kazkaip vis mintis atklysta, kad viskas salyginai gerai baigesi, (tik trylika zuvusiu) buvau prie seimo visa nakti, bet kaip dabartiniu protu suvokiu, daug ko iki galo nesupratau, galimo pavojaus ir pasekmiu neivertinau.

zinoma galima "nurasyti"ant jauno amziaus ir adrenalino, bet vis tik....su dabartiniu protu butu daug baisiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, kai stovint aplink bokštą žiedu BMD pradėjo "spausti", sakėm - gąsdina. Kai iš jų iššoko čiurbanai su kalašais ir buožėmis bandė skintis kelią sakėm - gąsdina. Kai vienas neūžauga susigrūmė su augalotu lietuvaičiu ir parkritęs pradėjo pleškinti įvisas puses - sakėm nebijokit, tuščiais varo. Kai pamatėm kad pradėjo kristi žmonės, bandėm atsitraukti, iš galo stūmė į priekį šaukdami - "nebijokit, tuščiais šaudo". Taip ir prasiveržė įbokštą, o paskui dar ilgai po teritoriją sutankais ir BMD gainiojo. Adrenalino tikrai pilnos kelnės buvo, bet buvo tik 18 ir drąsos (tiksliau bravūros) buvo daugiau negu proto. Pagarba žuvusiems ir ačiū Dievams ar aplinkybėms, kad auka už laisvę sąlyginai nedidelė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be nužudytų dar ir tūkstantis sužeistų... apie kuriuos dažnai primirštama... 

o man ne 18 ka tada buvo, jau ir dukrą 1,5m turėjom.. bet tą naktį nuvežėm pas močiūtę ir su zaporožiečiu skubėjom tuščiomis gatvėmis prie bokšto, po to prie LRT... bet irgi net nesusimąstėm, kuo tai galėjo baigtis... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.