Pereiti prie turinio

wj 2003 2.7crd check gages beda


Pavela

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,  atsirado problema , uzsidega  ant skydelio lempute " check gages "    Is pradziu nezinojau kame reikalas,   bet daba pastebejau, kad   ta lempute uzsidega kai  neberodo  tepalo slegio . Tai daba buna rodo, buna nerodo. Kame gali but  problema ? gal paciam skydelyje, nes  pas mane  ir   kuro  nerodo   bet cia buvo jau kai pirkau automobili .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane explorery lygiai tas pats dega. as bandysiu keisti tepalo slegio davikly. nes is pradziu sugedo daviklis skydely. po to ydejau kita is gero skydelio, nieko. beliko pakeisti tepalo slegio daviklis.

 

vaka internete radau - The check gauge light means one of the gauges are out of the normal range. taip iseina yspeja kad kazkuri gauge skydelyje blogai veikia arba neveikia

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti ir ne daviklis. Pas mane mete klaidas razdatkes daviklis, priezastis buvo blogas kontaktas laidu pyneje, nes ta vieta buna pastoviai permerkta vairo stiprintuvo tepalu (kiek suprantu, tai praktiskai pas visus 2.7 CRD grandus problema) ir pynes tvritinimas nera labai patikimas, jis nutruksta ir pyne nukrenta ant vairo veleno. Po akumu pyneje yra keliu davikliu vieno laido bentras kontaktas, tame tarpe tepalo slegio ir razdatkes daviklio, mano atveju telapo slegis rode normaliai, o razdatkes daviklis grybavo. Tai siuo atveju butu galima bantyi keisti slegio davikli, jei problema neissispres, ardyti laidu pyne po akumu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  vairo kol. neteka pas mane  sutvarkita   iskart buvo..   o vat  negali but  pats spidometras nes  jis man  nepatinka kai veikia  strelites dreba    rodo nevisada  vienodai pvz. akumo ikrovima.... kuro isvis bredus  rodo kai pirkau nerode idejau   signalizacija   tai pradejo nesamones  rodit... tai pilnas bakas tai  puse tai  isvis nesikelia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar į pasitvirtinusių gedimų duom-bazę pridėsiu :)

 

Man tai buvo lygiai taip pat, nusprendžiau kad tepalo slėgio daviklis blogas, nusipirkau naują originalų, pakeičiau - tas pats, tai rodo, tai nerodo. Pasirodo pati fiškė, kuri ant to daviklio maunasi ne visada kontaktuodavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar į pasitvirtinusių gedimų duom-bazę pridėsiu :)

 

Man tai buvo lygiai taip pat, nusprendžiau kad tepalo slėgio daviklis blogas, nusipirkau naują originalų, pakeičiau - tas pats, tai rodo, tai nerodo. Pasirodo pati fiškė, kuri ant to daviklio maunasi ne visada kontaktuodavo.

Turiu ir aš tokį vaizdelį, jau tris kartus buvo, pastebėjau kad tik užkūrus jei nesušilus užgesini- tada nukrenta, neberodo kol gerai sušilus nepalaikai 15 minučių užgesintos, kontaktas ir laidai atkrenta, buvau palindęs, atjunginėjau, jokios reakcijos. Lauksiu kas bus toliau, dabar visą savaitę stovėjo užkūrus rodo slėgį normaliai. Viskas prasidėjo per šalčius, nemanau kad sutapimas

8d100d7502b8.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks jausmas  kad skideliui atejo galas nes    daba  net  akumuliatoriaus  ikrovima pas mane kartais rodo maziau nei  14   o tuo nebuvo nekada  . vat tepalo  daviklis sustreikavo ir kartu akumo   jau patylesiu apie kuro baka  jis isvis neveikia... ta lampute   ant skidelio kai vazuoju gali  10kart uzsidegt ir  uzgesti  erzina tik garsas kai ji uzsidega

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeskok problemos laiduose man taipat grybavo kuro daviklis razdatkes daviklis tai buvo pinei nuluzes laidas pabandyk patempti uz laidu pines kur eina ivarikli nes kai laidai stipriai susala arba stipriai susila nuluzus laidui dinksta kontaktas bandysiu pjeskoti kaskur turiu shema viso to reikalo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau schemas, tai tepalo slegis, aušinimo skyscio temperatura, bako lygio daviklio ir nemazai kitu yra bendras minuso sujungimas S112 taske. Dyzelyje tas taskas yra kazkur po akseleratoriaus padeties davikliu, paveiksliuko su tikslia tasko pozicija instrukcijoje nera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

pas granda laidai yra silpna vieta. Laidu pyneje, kuri eina i kompa yra daug sujungimo tasku, toje vietoje pyne gauna daug tepalo nuo vairo stiprintuvo, per ilga laika tepalo ir aukstos temperaturos poveikyje sujungimai pradeda nekontaktuoti, nes pasilydo termokembriko klijai ir pablogina kontakta. Dar nutruksta tvirtinimas virs vairo veleno, pyne nukrenta ant veleno, kuris yra keturkampos formos, kartais pyne net prasitrina. As pas save jau du kartus tvarkiau razdatkes daviklio laida, jei gerai pamenu, tame taske jungiasi ir tepalo slegio daviklio minusinis laidas. Pradzioj uzspaudziau su specialia jungtimi, uzkaitinau kembrika, bet po poros metu vel tas pats gedimas islindo, tai dabar vel issiardizau ir ta vieta sulitavau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu įkyrėt, bet gali būt, kad vis tik tepalo daviklio fiškė... Įsitikink, kad tikrai iš laido į fiškės kontaktus ateina srovė ir ji netrūkinėja ("praskambink" su multimetro signalo funkcija - vieną multimetro zondą durk per laido izoliaciją iki vario, o kitą multimetro zondą priliesk prie fiškės kontakto ir klausyk ar yra garsinis signalas, taip pat dar paklibink laidą/fiškę, pažiūrėk ar netrūkinėja. Taip pat dar pažiūrėk ar nebarška/nejuda kontaktai fiškėj.

 

Pas mane fiškė irgi iš pažiūros viskas ok buvo, bet pasirodo viduj fiškės buvo sulužęs ar atsikabinęs tas kontaktinis geležiukas ir dėl to rodyklė šokinėdavo be tvarkos. Aš paprasčiausiai prigrūdau į tą fiškės skylutę smulkių vario laido gyslų "kūšį" ir jau metai kaip jokių problemų. Aišku, geriau būtų geros būklės fiškę nusipirkt... (gal Renas77 turi). Tepalo daviklį aš irgi turiu jei reiks (irgi be reikalo nusipirkau, galvodamas, kad jis blogas...)

 

Čia aišku tik vienas iš gedimo variantų, bet įsitikint verta, kad bereikalingai nepirktum tepalo daviklio..

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sveiki, koks turi buti tepalo spaudimas ant WJ 2,7 tiek ant salto variklio tiek ant silto pagal prietaiso skydelio rodmenis? Nes kiek ziuriu skelbimu foto, tai vienose lygiai per viduri, kitose vos ne ant max. o ant kitu isvis ant min. ant laisvu apsuku.

Redagavo kementa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.