Pereiti prie turinio

wj lambda daviklio gedimo nustatymas


1andrius1

Rekomenduojami pranešimai

Beje man metė klaidą kad map sensorius o buvo kaltas liamda po katalizatoriaus įdėjau bosch universalų keturių laidų

http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=details&anid=0.258.986.505

Jie visi vienodu principu dirba, vienodus impulsus išduoda, svarbu tiktų sriegis, ilgis ir keturi arba trys laidai. Ir neklausyk jei aiškina kad netinka-, gali ir nuo lados dėti

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O apgavikai zondu yra, ar numetus klaida atjungiant akuma iš karto vėl meta?

Nunulinau klaidas,dabar prietaisu skydelis nemeta klaidu,tai kaip cia suprasti?ar reikia keisti lambda zonda,ar ne?

P.s pas mane ismete p0135 po akumo uztrumpinimo.

Redagavo 1andrius1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P0135 Oxygen Sensor Heater Performance (Bank 1, Sensor 1)

Nekreip dėmesio jei daugiau nemeta, kai silpnesnis akumuliatorius tai visokių klaidų pasitaiko išmeta, vėliau kitos savaime išsitrina, jei negelbėja, atjungi akuma 20 sekudžių ir viskas ištrinta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P0135 Oxygen Sensor Heater Performance (Bank 1, Sensor 1)

Nekreip dėmesio jei daugiau nemeta, kai silpnesnis akumuliatorius tai visokių klaidų pasitaiko išmeta, vėliau kitos savaime išsitrina, jei negelbėja, atjungi akuma 20 sekudžių ir viskas ištrinta.

nu pas mane irgi meto,bet kaip nutrini,tai po kokios dienos vel ismeta,bet pas mane lyg ir katolikas uzsikises,kazin del ko meta,ar del lamda gedimo ar del  katalizo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane irgi meto,bet kaip nutrini,tai po kokios dienos vel ismeta,bet pas mane lyg ir katolikas uzsikises,kazin del ko meta,ar del lamda gedimo ar del katalizo

O kaip pas tave su kuro sanaudom?pas mane kaip mete klaida,tai ant trasos imdavo apie 20l,ir variklis negraziai dirbo.

Redagavo 1andrius1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniam postui pritariu.Maniskis savo laiku irgi tiek pat eme.

nu pritariu ir as jam,pas mane razdatke 5 padeciu tai vazineju tik galu,tai kuras kazkiek tauposi,dar rafal norejau pas tave paklaust jei ispjaunu katalizatorius ka daryt su zondais,ar bandyt apgaut juos su emuliatorium ar palikt taip kaip yra,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.