Pereiti prie turinio

reikalinga pagalba jeep grand cheroke


Egis

Rekomenduojami pranešimai

nupirkau granda 93m. 4l bendzas.negaliu uzkurti,ijungus degima nesuveikia siurblys,siurbli patikrinau veikia,sujungias siurbli buvau uzvedes,bet padirbo ir uzgeso,dabar uzvest nebegaliu.gal jam koks imobilaizeris gamyklinis yra,siurblio rele radau ,bet saugiklio ne,gal kas buvot susidure su sia problema.

Redagavo Egis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nupirkau granda 93m. 4l bendzas.negaliu uzkurti,ijungus degima nesuveikia siurblys,siurbli patikrinau veikia,sujungias siurbli buvau uzvedes,bet padirbo ir uzgeso,dabar uzvest nebegaliu.gal jam koks imobilaizeris gamyklinis yra,siurblio rele radau ,bet saugiklio ne,gal kas buvot susidure su sia problema.

tokia pati problema ir pas mane tik pas mane grandas WJ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir panasi situacija rolandai,paspaudus viena karta atrakinimo migtuka atsirakina vienos tik duris vairuotojo ir turi atsisesti i salona neveliau kaip per 10sek ir uzsidaryti duris nes kitaip jei vesi masina nespaspaudes dar karta atrakinimo migtuko ji uzges tesiog uzsikurus ir atrakinus vel issireguliuoja sedines ir veidrodziai...,gal kas zino kame cia beda,man pardavejas sake kad cia prisidavineja signalizacija kad nepagrogtu masinos niekas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu programuotis tas atsirakinimas su pulteliu. Spaudziant abi knopkutes vienu metu. Bent ant crysler taip yra. O cia turetu but tas pats. Tik reik pasiguglint kaip ten daryt tiksliai. Kad vienas tik duris atrakintu buvau ir as pasidares ant chryslerio. Zaidziau kol atstaciau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del holo daviklio as klausiau sake galima patikrint su testeriu turi rodyt varza

noreciau suzinot ar del holo daviklio gali siurblys neveikt,nes siurblys geras veikia,bet kol siurblys nesuveikia nera ir kibirksties,kazkokie x failai.

Redagavo Egis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne jokie ne x failai - čia ne karbiuratorinis golfas. Smegenų mašina turi daugiau nei statistinis lietuvis. Viskas per kompą susiję - net jei generatorius neduoda gryžtamojo signalo nuo sužadinimo nebus nei kibirkšties, nei benzino. Kad sugedus vienai daliai, nesugadintum kitų. Čia reikia diagnozuoti tikrąją priežastį, kitaip gali viską pakeisti ir vis tiek niekas neveiks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne jokie ne x failai - čia ne karbiuratorinis golfas. Smegenų mašina turi daugiau nei statistinis lietuvis. Viskas per kompą susiję - net jei generatorius neduoda gryžtamojo signalo nuo sužadinimo nebus nei kibirkšties, nei benzino. Kad sugedus vienai daliai, nesugadintum kitų. Čia reikia diagnozuoti tikrąją priežastį, kitaip gali viską pakeisti ir vis tiek niekas neveiks.

o siam modeliui galima prisijungti kompa kad nustatyti gedima?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia jokių kompų junginėti - nuo 90 metų Chrysler/Dodge/Plymouth/ Jeep yra Self diagnostika. Priklausomai nuo auto senumo bus arba Blink kodai (jei odometras ne skaitmeninis), arba kodus rodo ant skydelio kur odometras ( jei skaitmeninis).

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nupirkau granda 93m. 4l bendzas.negaliu uzkurti,ijungus degima nesuveikia siurblys,siurbli patikrinau veikia,sujungias siurbli buvau uzvedes,bet padirbo ir uzgeso,dabar uzvest nebegaliu.gal jam koks imobilaizeris gamyklinis yra,siurblio rele radau ,bet saugiklio ne,gal kas buvot susidure su sia problema.

nu mano jeep jau vaziuoja,pasirodo buvo gave kazkur laiduose dregmes isvale fiskes,isdziovino ir vaziuoja,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar vargstu su tuo dzipu,siandien atsukau kompo fiske buvo atsiradusi kibirkstis ir siurblys veike,bet bandziau uzkurt ,griebe bet neuzsikure,isjungiau degima ,bandziau dar bet vel neveikia siurblys ir nera kibirksties,pazystamas sako kompas kaltas,nupirkau kita kompa niekas nepasikeite,signalizacija atjungem visai  niekas nesikeicia,greiciausiai reiks leist ant daliu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai, nesuk sau galvos, leisi dalim gerai gausis..

valio uzkuriau,bet kazkas dar yra negerai padirba keles sekundes ir uzgesta,gal kazkam buvo taip?O po kompo keitimo ji reikia pririst ar ne?dabar uzsikuria ir vel uzgensa siurblys dirba,

Redagavo Egis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.