Pereiti prie turinio

MANEX-Taurė NO-GPS by 4x4Pramogos 2015.12.05


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 213
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Visiškai 100 procentu pritariu kolegai.

 

o as vat nepritariu. tokiu principu vaziuot galima kai isvaziavo keli draugeliai su 3 auto pakept desru.

 

kai yra renginys, susirenka bent 10-20 visureigiu nepazistamu ekipazu, jeigu visi vaziuoja kolona, tai vistiek kazkas stringa, kazkam padanga nuleido, kazkas kazka turi paverzt, kazkas nori nusimyzt. tai visa kolona tokiu atveju turi stovet ir laukt. ta labiausiai pokatuskese ir uzknisa, tas stoviniavimas kas 50 metru kol visi pervaziuoja, kad neatsiliktu.

 

taigi minimalios navigacijos mano manymu reiktu visur. kad numatyt pora tasku kad atsilike nenukryptu nuo trasos. arba pazymet kokia stovyklaviete kad palaukt atsilikusiu, pasikept desru.

 

kolegai kuris aiskina kad nevisi turi nusipirke navigacijas oponuoju - siais laikais navigacija yra visuose telefonuose, retas kuris dar naudojasi senuku kokiu kur to nera. jeigu tamsta turit sena irengini be gps, tai tikrai beda, bet siulau tada i kompanija pasiimt drauga, kuris yra "ismanesnis" :). o programu nemokamu tam yra pilnas internetas.

 

tai ka parasiau neliecia Vyto renginio. pagal legenda labai smagu vaziuot, visai kitoks nei su nacigacija. sakyciau, sturmanui daugiau darbo zymiai nei su gps.

 

o siaip, sorry uz offtopic.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be navy pagal legenda ir yra idomumas viso orentavimosi o su navy visi kruvoje kaip pats minejai kol visi atliks savo reikalus tai daug laiko atims,o cia pats sau seimininkas vistiek,susitiks ir klaidzios visi tam paciam plote tiktai ne po viena tai del pagalbu techniniu atzvilgiu nemanau kad bus problema

Reiks dabar tik suspet auto paruost

Redagavo Justas81
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is esmes, tai GPS dauguma atbaide nuo renginiu. Mase visureigininku nori tiesiog dalyvauti, tegul ir pagal legenda, bet tai geriau nei GPS. Daug kas pasiilgsta senu "geru" renginiu - "pakatuskiu", kai vaziuodavo visi vienu "vilku" taku, o kai issiskirdavo galimybes, vieni pasukdavo lenvesniu keliu, o kiti varydavo tiesiai i "pekla" ir visi budavo laimingi, be legendu ir GPS, nes priekyje budavo "Vadas", kuris visiems nurodydavo kelia. Vat tais laikais ir budavo tikras "ofroudas", nes visi jausdavo malonuma nuo bekeles, o ne taip kaip dabar - laikas, tempas, itampa - rezultatas. :mellow: Taip, dabar tai tiesiog sportas - komercija. O buvo laikai, kai zmogus galejo tiesiog susilieti su gamta, isbandyti visureigi ir pabuti su bendraminciais miske. :)

Pritariu! Paziurekite kas darosi kai paprasai pagalbos truktelt su virve, norom nenorom truktelna susuktu veidu :D bet jau lieki skolingas  :D Vel turime dvi puses, kazkas vaziuoja del vietos, kuriam rupi kiekviena minute, kazkas savo malonumui. Pagal GPS vaziuoti man atrodo netgi lengviau, nes kiek teko vaziuoti pagal legenda, vis kazkur grybai atsirasdavo, gal patys kalti  :D  Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu!  ;)  As uz draugiskuma  :salut:  Pagrindinis klausimas orgams kiek startinis? Tikiuosi ne vienam man svarbu  :unsure: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu! Paziurekite kas darosi kai paprasai pagalbos truktelt su virve, norom nenorom truktelna susuktu veidu :D bet jau lieki skolingas  :D Vel turime dvi puses, kazkas vaziuoja del vietos, kuriam rupi kiekviena minute, kazkas savo malonumui. Pagal GPS vaziuoti man atrodo netgi lengviau, nes kiek teko vaziuoti pagal legenda, vis kazkur grybai atsirasdavo, gal patys kalti  :D  Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu!  ;)  As uz draugiskuma  :salut:  Pagrindinis klausimas orgams kiek startinis? Tikiuosi ne vienam man svarbu  :unsure:

 

nori pasakyti, kad tik pagal gps vaziuojant laikui truktelna is balos susuktu veidu o jeigu vaziuoja chebra pagal legenda, tai siekiantis geros vietos, vienas kaip ivanas susaninas tempia paskui save visa kapela :D

tiesiog ir vienas ir kitas formatas tinkamas ir idomus, bet sakyti kad neturiu gps todel renginio formatas netinkamas...nu comonn...tas pats kas kaltinti orgus, kad brasta mud klaseje renginyje per gili vaziuojanciam be snorkiaus.

p.s. galu gale pagal legenda vieni vaziuos su teratripu o kiti su automobilio odometru...velgi netvarka...:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems kojos drebejo, kai pradejom, te spjauna man i veida tas, kuriam nedrebejo, kai isvaziavo pirma karta. Vaziavimas su legenda, renkant taskus, o dar ta itampa.

Dabar prisimeni su sypsena. Turbut senstam, ir norisi prisiminti, kas buvo geriausia. 

nu jo pirmose gonkese vaziavom su tomtom navigacija ir zemelapiu, va cia tai malonumas :) lauksim starto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nori pasakyti, kad tik pagal gps vaziuojant laikui truktelna is balos susuktu veidu o jeigu vaziuoja chebra pagal legenda, tai siekiantis geros vietos, vienas kaip ivanas susaninas tempia paskui save visa kapela :D

tiesiog ir vienas ir kitas formatas tinkamas ir idomus, bet sakyti kad neturiu gps todel renginio formatas netinkamas...nu comonn...tas pats kas kaltinti orgus, kad brasta mud klaseje renginyje per gili vaziuojanciam be snorkiaus.

p.s. galu gale pagal legenda vieni vaziuos su teratripu o kiti su automobilio odometru...velgi netvarka... :D

Ir ten ir ten susuktas veidas :)  Man abu formatai priimtini, GPS siais laikais kaip jau buvo pamineta ne problema. Sekmes visiems renginyje ! ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ten ir ten susuktas veidas :)  

Man susidarė įspūdis, kad kiekviename renginyje grubiai trečdalis siekia kažkokio realaus rezultato (dažnai net netausojant automobilio), trečdalis važiuoja ramiai ir tvarkingai, bet akivaizdu, kad į prizininkus nepretenduoja (nebent labai pasiseks), o trečdalis konkrečiai pjauna grybą (neturi navigacijos, nemoka ja naudotis ir t.t.). Atitinkamai jeigu pirmieji (siekiantys rezultato) susuka veidus paprašius ištraukti - tame nieko nėra keisto ir galima suprasti. Galima palaukti antrųjų arba dar geriau - trečiųjų ir jie pagelbės nieko neprarasdami :)

Beje, nieko nenorėjau įžeisti, nes visi pradėjome nuo trečiosios (grybų pjovikų) lygos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blin, apie ka diskutojam? kad vaziavimas traukiniu geriau nei orientavimas pagal GPS? Ar apie pagalba LENKTINESE???

visi formatai geri, tik kekvienas issirenka flomasteri pagal skoni.  Kaip ir del sportiniu ambiciju. Pvz as senai isaugau is tu ambiciju"visad pirmas", man gaila tehnikos. Vazioju kad papult i pirma desimtuka, sytas formatas asmeniskai man suteikia daugiausiai malonumo, nes ir tempas ir neprarandi malonumo del lekimo" akys isdeges".  Ipac ei prisimint pastovios klaidos skaicijant rezultatus - nereik juokint eziuku.

P.S. kas lecia konkretaus renginio - kas forume per mada susidare pas orgus:iskabint anonsa, po to po gursniuka pilt i posta reikalinga infa?

Galima pagalvot kad iki paskuties denos neaiskios maitinimo ir gerimo buvimas, paramos dydis ir reglamentas?O po to verkia , kad mazai registrojasi . Gal kam ir pofig bus starrtine parama 10 eu ar 100 eu, bet ne visem gi...

Ir klausimas maitins ar ne,asmeniskai man reiskia , ar bus bendravimas su bendraminciais vakare pre lauzo ar ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kaip ir del sportiniu ambiciju. Pvz as senai isaugau is tu ambiciju"visad pirmas", man gaila tehnikos."

 

Atleisk man seniui sklerotikui, o tu kada ir kur buvai pirmas? :D  :D  :D  

Turbo vezliai pilotu, Panevezys sturmanu.Ne visi gin kaip kas kas diplomus pyrti kabina :)Bet senokai cia buvo:) kaip mano asmenines nuopelnos  susija su mano pasisakymu, kad prizines vietos mainais i tehnikos lauzima man neidomios???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ph, svarbu Prizine vieta.:)

 

P.S. ei  nepadeciau ant laiko limito nes norejau gaut malonuma nuo VISU tasku(ka ir padarem) pas mane butu 2-3 rezultatas(pagal orgus).Ti griztam pre to pacio, kiekvienas prioretetus per rengini sau stato pats.:) Mano prioretetai renginiose - pirmas desimtukas,sveika tehnika,malonumas nuo draivo ir bendravimo bendraminciu rate.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.