Pereiti prie turinio

TLC 70 2.4 pakeist i 3.0l


avilys

Rekomenduojami pranešimai

ismetus visas blevyzgas ne i tema butu daugiau naudos:) ,

o nenori realiai pabandyt ikisti koki bmw 3.0litrai dizeli? Ernestukas man rodos kazkokiem lenkam istates buvo, gal pakomentuotu.

Kad ir kaip cia visi garbina ta 1kz, nu bet ne shedervas tikrai :) ty gal 95kokiais gal ir o buvo, bet nei ekonomijos nei galios kaip ir 3.0litru ner

(nu taip vaziuoja, uztenka nedusta, ratus suka..), bet koks merso oem606 3.0 sukasi ir neuzkeltu slegiu nepalyginamai :) (tik jauciu per ilgas butu ir i 70 netilptu)

 

 

P.S. pries pora met Suzuki kazkokioj temoj  is avataro nustate mano 158kkm pravaziavusio variklio bukle :) ir mano maisinos meistru kvalifikacija, tai patikinsiu , kad su varikliu viskas ok :D

Redagavo cliff
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ismetus visas blevyzgas ne i tema butu daugiau naudos:) ,

o nenori realiai pabandyt ikisti koki bmw 3.0litrai dizeli? Ernestukas man rodos kazkokiem lenkam istates buvo, gal pakomentuotu.

Kad ir kaip cia visi garbina ta 1kz, nu bet ne shedervas tikrai :) ty gal 95kokiais gal ir o buvo, bet nei ekonomijos nei galios kaip ir 3.0litru ner

(nu taip vaziuoja, uztenka nedusta, ratus suka..), bet koks merso oem606 3.0 sukasi ir neuzkeltu slegiu nepalyginamai :) (tik jauciu per ilgas butu ir i 70 netilptu)

 

 

P.S. pries pora met Suzuki kazkokioj temoj  is avataro nustate mano 158kkm pravaziavusio variklio bukle :) ir mano maisinos meistru kvalifikacija, tai patikinsiu , kad su varikliu viskas ok :D

o tai kame tas mb 30td stovi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal prezidento dizeliniam wrangleri jau stovi, bet as kalbu aplamai apie varikli. ty 3.0 litrai , 130Kw ir pakankamai mazhai visokiu elektru ir geras resursas (sveria sausas 210Kg).

intercooline versija 1Kz-te jau butu arciau tiesos 108Kw/350 torko ir lengvesnis uz merso.

Redagavo cliff
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezianu kaip kitiems , 1kzt variklio, su biski pareguliotu siurbliu bei  turbina, galios uzteko per akis. Tiek kasdienai, tiek  balose. O jei jau nori i perimetro tipo varzybas ar siaip lakstyt misko keliukais, reiktu pradet nuo pakabos, bent jau 70-73 kebului. O jei jau daryti pramogai tai imti benza, kazka pansaus i 1uzfe.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.