Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

matant kad brakosina, paskambint i GA negalit? aisku, kad atvaziuos sansu mazai, bet vistiek busit nors pabande, o ne tik cia moralizuot

i GA daug kartu neskambinau, bet kiek bandziau tai atsakymai buvo tokie: inspektoriai negali nes dabar kitur, neturim lesu arba tuoj atvaziuosim, bet pralauki, o ju nera... Geriau paciam veiksmu imtis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzjauciu, pas mane panasi situacija. tik tiek kad ten vietiniai lupa ivairiais budais tas zuvis ir visi aplink zino kas as ir kur mano sodyba, buvo keleta kart pasakyta apie gamtos apsauga, tai buvo uzsiminta apie raudonojo gaidzio apsilankyma sodyboje...

Prie kiekvieno inspektoriaus nepastatysi, o ir inspektorius kas prižiūrės? Aš bandau žmonėms aiškinti, kas būtų, jei visi taip elgtųsi. Ir nors paprastai žmonės būna nusiteikę priešiškai, vėliau kai kuriuos pradeda sąžinės kirminas kamuoti. Baudų griežtumo užtenka, švietimo trūksta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i GA daug kartu neskambinau, bet kiek bandziau tai atsakymai buvo tokie: inspektoriai negali nes dabar kitur, neturim lesu arba tuoj atvaziuosim, bet pralauki, o ju nera... Geriau paciam veiksmu imtis...

del GA po..jizmo as net nesigincinu, bet vistiek reik nors pabandyt, o ne iskart nurasyt, aj jie neatvaziuos.

o paties imantis veiksmu tai gali iseit ne i gera, kai tysdamas tinkla i kranta gali uzsiraut ant GA, kaip sakoma na zapaglo, bus sunku irodyt, kad tu norejai supjaustyt tinkla B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del GA po..jizmo as net nesigincinu, bet vistiek reik nors pabandyt, o ne iskart nurasyt, aj jie neatvaziuos.

o paties imantis veiksmu tai gali iseit ne i gera, kai tysdamas tinkla i kranta gali uzsiraut ant GA, kaip sakoma na zapaglo, bus sunku irodyt, kad tu norejai supjaustyt tinkla B)

nu nzn, buvo mane uzmate GA Galuonu ezere tinklus pjaustant, pjausciau as juos is valties, is tolo jie mane pamate, prileke, tik paklause ar didelis tinklas ir ar stipriai ant sraigto uzsiviniojo, palinkejo sekmes ir nuplauke toliau. manau jie jau prisiziureje visokiu zmoniu ir mato, kas yra melynanosis brakas, o kas yra normalus rybokas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

kur aplink svencionis neblogas ezeras spiningavimui? ir persaukscio ezeras kiek maciau isnuomotas ir pastovei kazkas zvejoja, kokios ten zuvies yra?

Šita pagauta Ignalinos rajono ežere. Peršaukščio ežere kiek žinau karšius žvejoja. Na bet aš kitokių įrankių kaip spiningas neturiu, tai man tie karšiai ir kuojos iki lemputės :D

Kretuone paskutiniu laiku neblogai chebra pagauna, aš tik vieną kartą šiemet ten buvau- pora nelegalų :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

girdejau, kad vajuonio ezere buvo sukilusios mamkos, o miskinio ezeras kaip dar vis kazkam priklauso ar jau nebe? kiek atsimenu ten ir veziu budavo

o kretuonas tai kalbos eina kad stipriai brakosinamas, tinklu daugiau nei zuvies

Savaitgalį mačiau, kaip Vajuonį šukavo, bet rezultato nežinau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.