Pereiti prie turinio

Reikalinga informacija-Daihatsu Rocky


grezejas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 66
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Na,kad aš ten nieko konkretaus neradau...O jei tik gali,tai papasakok man lietuviskai kiek galima smulkiau apie Daihatsu Rocky,o gal ir iš asmeninės patirties :?: ...

Mane domina Rocky variklis,kaip jis užsirekomendavęs,kaip tiltai,blokiruotės ir t.t.Kokie jo pliusai ir minusai.Ir ar jis tinkamas be didelių modernizacijų lengvoms pakatuškėms?

Tai,kaip ar turite kas kokios informacijos :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai kas turi rokius ar turėjo, tikrai niekas blogo negali pasakyti. O pakatūškėms tinkamas variantas. Varikliai geri- patvarūs. Važiuoklė laiko. Blokiruotės laiko. Na, o ką daugiau nori žinoti? :)

:lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radvydui, Ernio komentarai pasirodė juokingi icon_exclaim.gif:?:

Dar turiu klausimėlį...Ar skiriasi Rocky tiltai,blokiruorės ir t.t.nuo gamybos metu?Jei taip,tai kuom ir į kokius metus geriausia žvalgytis :?:

:wink:

y metus,nes pas naujesnius jau eina dalomas priekinis tiltas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

varikliai įvairūs yra pagal vožtuvų velenėlių prievadą... taigi ne visi vienodai patikimi :) tiltai didesnių ratų nelaiko....

taigis jei paskui norėsi "paaugti", tai teks ir tiltus nuo TLC70 ar kitus dėtis, kad bent 35"ais važiuot be vargo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

variklis rokio - neuzmusamas (aisku viska galima uzmust pasistengus), visa kita - kaip pasiseks. yra zmoniu kuriems su 31ais ratais nelaiko pusasiai, greiciu dezes, yra kurie su 35 varo ir vargo nemato. pastaruoju metu paaiskejo kad buna ir su starteriais problemos. o paprastoms lengvoms pakatuskems tai turi laikyt viskas jeigu su galva vaziuosi. cia beje, kiekvienam dzipui tinka.

 

dauguma vazineja su modeliais iki 92 (berods) metu, su nedalomais tiltais, tai ir apie juos daugiausia info yra. del jaunesniu tai jau maziau info..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip atskirti tuos variklius :?: Ir kurie geresni :?:

 

nepamenu kokie ten variklių kodai... bet patikimiausia tai su krupmpliaračių prievadu... pats tūrėtum suprasti kodėl geriau už diržą ar grandinę :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip atskirti tuos variklius :?: Ir kurie geresni :?:

 

nepamenu kokie ten variklių kodai... bet patikimiausia tai su krupmpliaračių prievadu... pats tūrėtum suprasti kodėl geriau už diržą ar grandinę :wink:

 

DL-50

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Padėjo icon_exclaim.gif

Ačiū už nuorodas :wink:

Beja jei kas pats važinėjate su Rocky gal galite paneigti ar patvirtinti,kad labai juos mėgsta rūdys :?: Na ir dar ,į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį renkantis Rocky :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu parodyk man visureigi 90metų, kad jis nebūtų pervirintas ir pašpakliotas, jei norima tvarkingai jį išlaikyti. :roll: Na, ką perkant atkreipti dėmesį: veiktų tiltai, nekauktų razdatkė ar pavarų dėžė ir nebūtų rėmas supuvęs icon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nereikia ir visureigio,kad rūdys lysti pradėtų....Tik būna mašinų kurias įpatingai rūdys mėgsta todėl ir paklausiau...O šiaip aš ir pats manau jei nenusiperki kokio ekskliuzyvo ir dalių galima gauti,tai viskas sutvarkoma :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.