Pereiti prie turinio

Rukyta mesa


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 309
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kestelis, RimasK, LukasLR sarase

kas dar noresit rasykit tel nr, kai bus pasuksiu

Žinai, gal ir aš paimčiau kokius du salsasonus  :D . Nors dar turiu nuo seniau. Perdžiovinau netyčia, tai dabar kaip akmuo :D  :D  :D . Bet užtat skonio prigavo gero, milimetrinę riekutę atrėžiu ir skanauju. Liuks  :liux: .  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra, tik reikia paieškoti. Prieš gal 2 metus pirkau 40 kg paršiuką, tiksliau jau 2 jo puses.

 

Didelė darbo dalis jau buvo padaryta, bet visa kita tvarkiau virtuvėje visą dieną. Ne medžiotojas ir pirmą kartą.

 

Daugiau žmona su panašiu užsiėmimu į virtuvę nebeįsileidžia  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieste su skerdiena tvarkytis eto pypiec... zinau... tenka kartais... ypac negerai kai antiena dorot reik... nors dabar pas mane gyvena 10 men. Rusu spaniele ... jai viskas idomu ir skanu iskyrus jos granules ir sunu konservus.

Kazkada pries kokius 5 metus is Balstoges apsipirkimo metu nusipirkom sprandines... pasimarinavom su citrina ir pipiriukais, vakare pries kepant druskytes... tokie skanus saslykai gavos.... kaip senovine kiauliena ... mano tevai daug metu kriuksius laike tai tikrai zinqu ta skoni.... o dabar... ar jus esat tikri kiauliena lietuviska, neperejo skysciu pripildymo aparato del svorio ir neprifarsinuota natrio gliutomatu ir mesos minkstinancia druska?

Siai dienai 90% kiaulienos lietuvoj butent tokia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is patirties esu pirkes neviena keleta kartu is zmoniu kiaule patys tavrkeme pats sudziau rukiau viska pakabini viskas ok skani nesusitraukia, pirkau is iki akcija ale buvo 30 proc, berods tai taippat marinavau rukiau pakabimau ateinu pasiimti po keliu savaiciu tai maniau kad kas sukeite :D koki pakabinau puse pasiemiau tokio gabaliuko :D taip kad tik is kaimuko pirkti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar dar liko tasku lietuvoj, kur pas kaimo ukinykus , kurie augina keleta kiauliu, imanoma nusipirk kad ir ciela gyva kiaule? as jau su ja pats kaip nors susitvarkysiu... tas pats kaip sernas gi...

kai turi pardavimui koki parsioka,tai niekam nereikia,kai neturi,kazkas iesko,pasaka be galo,auginau anksciau keleta pardavimui,bet dabar sunku su pardavimu,nes vienam reikia dideio svorio,kitam mazo,zodziu kiek zmoniu tiek noru

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai turi pardavimui koki parsioka,tai niekam nereikia,kai neturi,kazkas iesko,pasaka be galo,auginau anksciau keleta pardavimui,bet dabar sunku su pardavimu,nes vienam reikia dideio svorio,kitam mazo,zodziu kiek zmoniu tiek noru

Vat su tavim pilnai sutinku. Keblu su klientūra :D .

Seniau ir mes auginom apie 60 paršų. Būdavo ir pastovūs klientai su savitais pageidavimais. Kai pradėjo kristi kiaulienos kainos, o užauginti gerą, teisingai maitintą paršą, pasidarė per daug brangu, nuspręndėm geriau auginti grūdus, nei paršus.  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar dar liko tasku lietuvoj, kur pas kaimo ukinykus , kurie augina keleta kiauliu, imanoma nusipirk kad ir ciela gyva kiaule? as jau su ja pats kaip nors susitvarkysiu... tas pats kaip sernas gi...

nezinau kiek tiesos, pats ten nebuvau ir kaip auginama nemaciau, bet man mesa veza tipo is zemaitijos lyg pasvalio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.