Pereiti prie turinio

Gerves tvirtinimas ant MP


villis44

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki!

Butu smagu kokio galingumo gerves reikia MP I ilgam...lengvam offroad...medziokle ir siaip kartais per bala pravaziuot...patarkit, bo tai zalias esu tame reikale...mastau investuot apie 2000 lt.

Siaip tai visis pardavejai kalba, kad tik kuo galingesne...num aisq, jie tuom suinteresuoti...kuo brangesne preke parduoti...

Ir kaip tvirtinat..? Maciau cia kai kurie forumieciai graziai po bamperiu pasikise...gal galetumete keleta nuotrauku ideti, ar brezinuku...ir kokios lenda po bamperiu, kad nereiktu isorei kabint visos! ACIU! :wink: icon_exclaim.gif:?: :idea:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padas gerves kartu su kenguru,gamikliskai.Viskas tenai ir statos,ne visi kengurai ta pada turi.Jeskai toki-ir statai gerve..O apie gerves pajeskok forume lb daug diskutota..viskas riamesi i LT kieki,siulau kreiptis pas Meri,pasiulis visokiu variantu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patebejau, kad jo mitsas graziai gerve nesiojas...o te tik "lupos" prisuktos ar visa gerve..?

:wink: :D , sveikas, villi, ...visa gervė ten pas mane sėdi :) .

ieškok kengūros, orig lanko su padu, atskirk padą nuo lanko, dažnai jie būna vienalyčiai , plius išpjauk bamperį, pagal lūpų matmenis. .... ir viskas. pas MP I originalios pade skylės , statai bet kokią gervę ir eini. ....

aš jau nebenoriu elektros , noriu mechanikos , :) pas MP I reikia mechanikai tik "atboro " :) , MP I turi atborų visas išeigas , nes pas MP I yra toks sukurtas standartas. kainuoja mechanika nuo 2000 iki 3000 :);) .

o elektrai zapasui reikia antrą generatorių statyt, nes jei netyčia užlinks pirmas, turi viską amortizuot antras :) . šiaip dabartinė gervė mane tenkina, tik norisi greičio ir mažesnio rizikos laipsnio. o geriausia elektrą statyt į galą, o mechaniką į priekį, aš jau taip suku sau mintį :) :santa:

IMHO :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam atskirt pada nuo kenguros?ir pjaut bamperi?Man atrodo kad ten turetu viskas oki atsistot...gal pas mane kengura kitokia.. :roll:Taigi kiek maciau lupos ne ant bamperio,ar as klystu?Paciam idomu pasidare..nes ant dienu planuojamas procesas..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deni, kada dirbi, atlėksiu - pamatysi kodėl reikia pjaut :);) . pjaut reikia nes lūpos tada tiksliai atsistoja per centrą, kitaip laužimas gausis , alkūnė trosui gaunasi, nes padas žemiau centro stovi ir pats inertinis centras yra per bamperio vidurį, nedidelį gabaliuką reika išpjaut, tada tip - top gaunasi, o lankas su padu buvo vienalytis pas mane, kai reikia gervę paremontuot, tada labai sunku būna prieit, nes svoris gaunasi labai jau didelis ir vienas sunkiai apsidirbt gali :) . ;) ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o jeigu statysi elektrinę, tada statyk minimum 12500 lbs

 

:wink: manau, kad ir 15 000 lb nepamaišys nes man jau ir 12 000 lb nepatikimai atrodo :lol::lol:

 

o padas su kengūra originalia būna,kengūra be pado jau yra netikra, nes lankai eina pas originalią iki pat pusašių, man Vycka keikdamas valandą atskirinėjo padą nuo kengūros :), nes paskui mažiau problemų yra :) , jei keiti kažką gervėje, vienam svoris per didelis išlaikyt tą gramylą :), su gerve kengūra ir padu apie 90 kg susidaro :) :tongue: , o pade 8 skylės su išilginėm įpjovom, tad lengva pritaikyt bet kokią gervę, tik mechanikai atboro reikia.

 

Lee, aš čia hidrauliką atradau :D , kainuoja buy neu 800 baksų, aukcione - 550.

klausimuks:

kaip hidraulika ar geriau nei mechanika ?

sory už temos teršimą, gal kam šis klausimas taip pat bus aktualus :) ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o jeigu statysi elektrinę, tada statyk minimum 12500 lbs

 

:wink: manau, kad ir 15 000 lb nepamaišys nes man jau ir 12 000 lb nepatikimai atrodo :lol::lol:

 

o padas su kengūra originalia būna,kengūra be pado jau yra netikra, nes lankai eina pas originalią iki pat pusašių, man Vycka keikdamas valandą atskirinėjo padą nuo kengūros :), nes paskui mažiau problemų yra :) , jei keiti kažką gervėje, vienam svoris per didelis išlaikyt tą gramylą :), su gerve kengūra ir padu apie 90 kg susidaro :) :tongue: , o pade 8 skylės su išilginėm įpjovom, tad lengva pritaikyt bet kokią gervę, tik mechanikai atboro reikia.

 

Lee, aš čia hidrauliką atradau :D , kainuoja buy neu 800 baksų, aukcione - 550.

klausimuks:

kaip hidraulika ar geriau nei mechanika ?

sory už temos teršimą, gal kam šis klausimas taip pat bus aktualus :) ?

 

Hidraulika kazkada ir as domejausi, kaip suprantu hidraulika geriau, bet kuom nelabai ikertu :scratch: , ten daugiau detaliu kurios gali pabirti. Cia tik mano nuomone

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O is kur tiek elektrines galios gauna gerve..

kad ju aprasymuose raso...400A...??? :?:

Laimi greicio pralaimi jegos ir atviksciai, Cia is mechanikos kurso (elementarus fizikos desnis) ...

 

 

Na, o jeigu statysi elektrinę, tada statyk minimum 12500 lbs

 

 

Hidraulika kazkada ir as domejausi, kaip suprantu hidraulika geriau, bet kuom nelabai ikertu :scratch: , ten daugiau detaliu kurios gali pabirti. Cia tik mano nuomone

 

Pajungimas paprastesnis, nes zarnas kur nori gali nuvesti. Pvz mechanika perkrovei - nukirpo kaisti, jau nevisada greitai gali ji pakeisti, o hidraulika tik sudirbo apsauginis voztuvas ir viskas ok. Daug niuansu - ilgai galima diskutuoti apie + ir - , beje jau tokia diskusija vyko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joa...elementarus fizikos desnis....

as apie ratus tu apie batus...

Is kur gaut tiek sroves..? Generatorius ~50A Akumas tiesa paskius nzn kiek...bet manau, kad tikrai neturi 400 A...

Ti va klausimas...? Jai jau tiek sroves reikia is kur jos gaut..?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hidraulika visų pirma plika gervė kainuoja 2,5-3 kart brangiau nei elektrinė tokios traukos... (e-bay nesiskaito, tos 800usd tai kinietiškos sto pudof) + hidraulikos pajungimas, + normalus siurblys (nuo vairo stiprintuvo bus vėžlio greičiu ir vairuot lengvai negalėsi gervindamasis)... kibiras ATFo + lišnas 10-15kg...

Hidraulika gerai sunkiajai technikai arba sportininkams... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad kinietiška hidraulika bloga dar nerašiau, tik pastebėjau kieno ji už tokią kainą... :)

 

viena pagrindinių bėdų kinietiškose gervėse, tai kad iš išvaizdos jos čiki, kaip ir ramsey ar panašios... bet daugumoje kiniečių naudoja prastą metalą - vadinama "gvozdelinu" (nuo žodžio gvozdi -vynys :) ) tipo perlidyti surūdiję vynys :lol: minkštas, neatsparus korozijai metalas... panašiai kaip ir snorkeliamas naudoja pigius ABS trapius plastikus... iš perlidytų auto skydelių ir panelių, bei mobilių telefonų korpusų...

iš čia ir pigių e-bay prekių asortimentas, nes dažnai ten prakišama "No name" kokiu garsiu pavadinimu.... juk e-bayjui pretenzijų nepateiksi ką pats pigiai nusipirkai...

 

tai ir yra NO NAME problema... o firmos dirbandžios daug metų, tūrinčius rimtus pirkėjus iš viso pasaulio tokių šunybių nekrečia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • 5 metų...

ieškok kengūros, orig lanko su padu, atskirk padą nuo lanko, dažnai jie būna vienalyčiai , plius išpjauk bamperį, pagal lūpų matmenis. .... ir viskas. pas MP I originalios pade skylės , statai bet kokią gervę ir eini. ....

 

Apie sita pada kalba eina? Kaskoks jis pas mane nerimtas. Ir tvirtinasi tik ant keturiu varzteliu. Gal jam reikia davirint kokiu ausu kad stipriau laikitu? Ar jis visai netinkamas?

post-12121-0-51843400-1456424191_thumb.jpg

post-12121-0-87841000-1456424235_thumb.jpg

post-12121-0-19550500-1456424248_thumb.jpg

post-12121-0-15109700-1456424259_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie sita pada kalba eina? Kaskoks jis pas mane nerimtas. Ir tvirtinasi tik ant keturiu varzteliu. Gal jam reikia davirint kokiu ausu kad stipriau laikitu? Ar jis visai netinkamas?

paieskok temos atrodo 4x4 konstruktorius, idejau ir foto ir vaizdelius kaip MP tvirtinasi gerve.

p.s. o sitas tavo ne padas, cia siaip...padas sukasi rimtais varztais i rema ir dar per ivores papildomai.

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.